Українська правда

Мадонна зняла фільм про українця та зібралася заміж

14 лютого 2008, 11:36

Днями столиця Німеччини здригнулася від небаченого ажіотажу. Справа в тому, що мега-зірка Мадонна удостоїла кінофестиваль Берлінале своєю присутністю.

До речі, прибула співачка не одна, а у супроводі україно-циганського панка Євгена Гудзя та його гурту "Gogol Bordello", повідомляє "Screendaily".


Євген Гудзь не тільки зіграв головну роль, а й писав музику до фільму "Бруд і мудрість" 

Мадонна приїхала до Берліну у якості кінорежисера та презентувала свою стрічку "Бруд і мудрість".

Головну роль - українського іммігранта, самопроголошеного філософа, поета та музиканта у фільмі грає наш співвітчизник Євген Гудзь, чиє реальне життя цілком відповідає кіношному образу.

Усі зірки фільму Мадонни: Вікі МакКлур, Євген Гудзь і Холлі Вестон 

Перед прем'єрою Мадонна влаштувала фотокол-сесію, на якій поп-діва красувалася у класичній чорній сукні та чорних туфлях на гігантських сріблистих підборах.

А фронтмен "Gogol Bordello" взагалі з'явився на публіці із рогаткою на шиї та у майже національній хустці.

До речі, подейкують, що поп-сівачка знову збирається вийти заміж за свого чоловіка режисера Гая Річі. Церемонія оновлення шлюбу намічена на літо цього року, а "молодята" вже придбали обручки.

Фото з сайту "Сутки"

Останні матеріали
Тропічне весілля, обійми в ліжку і пікантна зйомка: Татарінцева і Кот похвалилася романтичними спогадами з нагоди річниці
Лавсторі
Тропічне весілля, обійми в ліжку і пікантна зйомка: Татарінцева і Кот похвалилася романтичними спогадами з нагоди річниці
Нібито фрукт пукнув: Андраде в бікіні показала, як уперше в житті куштує дуріан. Відео
Селебріті
"Нібито фрукт пукнув": Андраде в бікіні показала, як уперше в житті куштує дуріан. Відео
Трінчер в обтислому луці з глибоким декольте похизувалися спокусливими формами у барі. Фото
Фешн
Трінчер в обтислому луці з глибоким декольте похизувалися спокусливими формами у барі. Фото
Кейт - його єдина надія: інсайдер розповів, яке особливе доручення король Чарльз дав Міддлтон
Фокус
"Кейт - його єдина надія": інсайдер розповів, яке особливе доручення король Чарльз дав Міддлтон
Сорочка, колготки і підбори: Трегубова в зухвалому луці похвалилася фігурою перед камерою. Фото
Фешн
Сорочка, колготки і підбори: Трегубова в зухвалому луці похвалилася фігурою перед камерою. Фото
Опухле лице, набряки, брезклість: Дімопулос пригадала роки марної боротьби з зайвими кіло і показала себе часів РХП
Б'юті
"Опухле лице, набряки, брезклість": Дімопулос пригадала роки марної боротьби з зайвими кіло і показала себе часів РХП
Цимбалюк зі Світлицькою на руках тицьнули нецензурний жест хейтерам. Відео
Фокус
Цимбалюк зі Світлицькою на руках тицьнули нецензурний жест хейтерам. Відео
Мій голос, мій вибір: Тополя у боді й з надписами на тілі знялася для мотиваційного календаря. Фото
Селебріті
"Мій голос, мій вибір": Тополя у боді й з надписами на тілі знялася для мотиваційного календаря. Фото
Більше матеріалів