Седокова потрапила в аварію

18 лютого 2008, 16:32

Минулого тижня машина екс-"ВІА-Гри" Анни Седокової потрапила в автомобільну аварію, повідомляє "Screen Media".

У той день співачка з ранку попрямувала на примірку нової сукні, і її водій зібрався відвезти додому маленьку доньку Седокової.

На вулиці Артема дорогу "Porsche Cayenne" Седокової перетнув "Lanos". Він намагався проскочити перехрестя на червоне світло.

Водій Седокової спробував уникнути зіткнення, але автомобілі все одно "поцілувалися". В результаті джип Анни отримав ушкодження бампера і правого переднього крила.


Маленька дочка співачки в цей час спала на задньому сидінні. Вона прокинулася від удару, але не злякалася і знову заснула.

Коли Ані повідомили про аварії, вона взяла таксі та кинулася на місце події. Поки співачка пробиралася через "тягучки", у неї в голові роїлися страшні думки.

Але коли Седокова побачила, що всі живі та ніхто навіть не постраждав, вона заспокоїлася.

"Звичайно, машині нанесено збиток, на жаль, я не застрахувала свій джип", - каже Анна.

"Але коли ми побачили, що водій "Ланоса" - пенсіонер, ми вирішили просто відпустити його, адже він вже одержав покарання. Він винний в аварії і заплатить штраф за це, до того ж, його машина постраждала більше нашої. Але найголовніше, що у цій аварії постраждало тільки залізо, а не люди", - додала Седокова.

Фото "Screen Media"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів