Українська правда

"Британська королева" стане дружиною Лева Толстого

10 квітня 2008, 17:51

Російський кінорежисер Андрон Кончаловський зніме у фільмі про Лева Толстого свою дружину і Гелен Міррен, пишуть "Факти".

Після нашумілої картини "Глянець" кінорежисер Андрон Кончаловський разом з відомою німецькою кіностудією збирається знімати фільм про останні місяці життя Лева Толстого.


У новому фільмі Кончаловський зніме свою дружину 

Стрічка про великого російського письменника буде називатися "Остання станція". Початок її зйомок заплановано на кінець квітня.

Ідея картини народилася не випадково, адже у вересні нинішнього року виповнюється 180 років з дня народження письменника.

У центрі сюжету - відносини Лева Миколайовича і його дружин проблеми, пов'язані з правами спадкування.

Що ж до ролей, то вони розподілилися у такий спосіб. Роль письменника виконає відомий у Голлівуді актор Кристофер Пламмер.

Одна з головних ролей, вже за традицією, дістанеться молодій дружині самого Кончаловського Юлії Висоцькій.

Кажуть, спершу зірці "Глянцю" призначалася роль дружини Толстого, але в останній момент режисер все переграв.

Дружину письменника Софію зіграє власниця премії "Оскар", зірка стрічки "Королева" про Єлизавету Другу, Гелен Міррен. Вона, як виявилося, є двоюрідною онукою дружини Лева Миколайовича, пише видання.

і оскароносну Гелен Міррен 

Робота над повнометражним фільмом буде проходити не тільки у Росії, але й у Німеччині. Тому Висоцькій, яка зараз веде на телебаченні кулінарне шоу "Їмо вдома", доведеться на два місяці залишити Москву.

Юлія зніме відразу з десяток своїх програм, щоб спокійно попрямувати на зйомки.

Біографічна картина про життя Толстого вийде на екрани вже наступної зими.

Фото з сайтів www.sochi-news.ru та www.film.ru

Останні матеріали
Гвоздьова в зухвалому корсетному луці пояснила, що таке жіночність. Фото
Селебріті
Гвоздьова в зухвалому корсетному луці пояснила, що таке жіночність. Фото
Сакура і алергік: Петрожицька в Ужгороді наробила кумедних фото з квітучим деревом
Селебріті
"Сакура і алергік": Петрожицька в Ужгороді наробила кумедних фото з квітучим деревом
Я буду тією, яка тримає тил: Наталка Карпа наробила зворушливих селфі з чоловіком, який повертається на фронт
Лавсторі
"Я буду тією, яка тримає тил": Наталка Карпа наробила зворушливих селфі з чоловіком, який повертається на фронт
Хочу отримувати кайф: Бєдняков про те, чи готовий до нових стосунків та головний інсайт після розлучення
Селебріті
"Хочу отримувати кайф": Бєдняков про те, чи готовий до нових стосунків та головний інсайт після розлучення
Надєнька чебуречна, п'яненька та жовтопресна: Кацурін на 36-річчя Дорофєєвої показав всі її відтінки, які кохає
Лавсторі
Надєнька чебуречна, п'яненька та жовтопресна: Кацурін на 36-річчя Дорофєєвої показав всі її відтінки, які кохає
Джекман у блакитному костюмі із коханою в блискучій сукні сяяли посмішками на прем'єрі в Нью-Йорку
Лавсторі
Джекман у блакитному костюмі із коханою в блискучій сукні сяяли посмішками на прем'єрі в Нью-Йорку
Так воно і є: Саліванчук із гумором відповіла на закиди, що недотр*хана, та закликала чоловіків діяти
Селебріті
"Так воно і є": Саліванчук із гумором відповіла на закиди, що "недотр*хана", та закликала чоловіків діяти
Колишній Еністон з'явився на кінопрем'єрі з дружиною через кілька днів після народження первістка
Селебріті
Колишній Еністон з'явився на кінопрем'єрі з дружиною через кілька днів після народження первістка
Більше матеріалів