Новий Гаррі Поттер схожий на фільм про наркотики

2 липня 2008, 17:02

Деніел Редкліфф, що виконав роль юного чарівника Гаррі Поттера, порівняв нову, шосту частину "поттеріани" із шотландським фільмом про наркотики "На голці", повідомляє "ФактNews" з посиланням на Tne Sun.

Фото з офіційного сайту

В інтерв'ю журналу Empire 18-річний актор заявив, що деякі епізоди фільму "Гаррі Поттер і напівкровний принц" - до болю нагадують йому кадри культового кіно 1996 року.

На думку Деніела, у "казці" про чарівників відчувається така ж сексуальна енергетика і до того ж з'являються декілька "наркотичних" аналогій.


У фільмі "На голці", знятому за однойменним романом Ірвіна Велша, показується історія чотирьох друзів, яких зв'язує лише спільна залежність від наркотиків, що доводить кожного по окремості героя до останньої межі.

Крім того, Деніел розповів, що новий фільм найменше за все схожий на "казку" - його темні частини настільки темні, що здаються чорними.

У всякому разі режисер "Напівкровного принца" Девід Йетс обіцяє, що фільм почнеться із шикарної батальної сцени - головні пам'ятки Лондона просто заваляться.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів