Вікторія Гресь одягає Джанет Джексон

19 вересня 2008, 12:22
Український дизайнер Вікторія Гресь одягає співачку Джанет Джексон, пишуть вітчизняні ЗМІ.

У свій світовий тур з новою програмою Джанет Джексон взяла сценічні костюми для себе і свого балету, замовлені в українського дизайнера.

Правда, в одязі від Гресь команда Джексон виступить в одному з концертних блоків. Костюми ж для іншого блоку програми шила Донатела Версаче, пише "Комсомольська правда в Україні".

Історія співробітництва будинку моди Victoria Gres і Джанет Джексон почалася у липні. Вікторії подзвонив з Лос-Анджелесу відомий американський стиліст Роберт Бехар, який співпрацює з такими зірками, як Шерон Стоун, Шарліз Терон, Кетрін Зета-Джонс, Дрю Беррімор, Жаклін Біссет, Дені Де Віто.

Він і повідомив Гресь про те, що її колекцією DENIM сезону осінь-зима - 2008-2009 зацікавилася Джанет Джексон, і зірка хоче запропонувати співробітництво.

 

З'ясувалося, що артистка переглядала офіційний каталог усіх світових тижнів моди "Collesione". От її і зацікавили оригінальні моделі колекції Гресь.

"На самому початку ми сприйняли цю пропозицію як жарт. Коли ж американська сторона підтвердила серйозність своїх намірів, почали працювати. На щастя, технологічних проблем з реалізацією даного проекту у нас не було, і всі костюми ми відправили у США вчасно", - каже Вікторія Гресь.

Таким чином у найкоротші терміни для Джексон та 12 її танцюристів були пошиті по 3 варіанти костюмів, що складаються з джинсів, верхнього трикотажу, шкіряних курток, рукавичок, головних уборів і взуття.

Власник торгової марки Victoria Gres Аркадій Маслов розповів, що Джексон одержала, згідно з підписаним з Будинком Вікторії Гресь контрактом, "костюми і авторські права на ці костюми".

"А ми отримали фінансовий результат і другий контракт - використання факту цієї співпраці в будь-яких медійних носіях у всьому світі за винятком Америки", - додав він, пише "УНІАН".

Суму контракту власник ТМ не назвав, пославшись на конфіденційність цієї інформації.

Фото Дмитра Амідова


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів