Михайло Боярський одружений з чоловіком!

18 листопада 2008, 16:47

Російський співак і актор Михайло Боярський став чоловіком російського гумориста Юрія Гальцева. Так само одружилися співаки Микола Басков і Наталя Корольова, пише "Сегодня".

Басков і Корольова

Все це сталося з легкої руки режисера Олександра Ігудіна. Останній знімає у Санкт-Петербурзі новорічний мюзикл "Золота рибка".

В його основу закладено сюжет старої доброї казки Олександра Пушкіна "Про рибалку та рибку".


Так, роль Іванушки-рибалки зіграє "шарманщик" Микола Басков. Його нареченою Мар‘юшкою стане дружина красеня-стрптизера Наташа Корольова.

Врешті-решт Басков, який у реалі заглядається то на дочку Монтсеррат Кабальє, то на давню подругу-акторку Наталю Громушкіну, одружується з Корольовою.

За словами очевидців, у Колі просто перехопило подих, коли Наталка з'явилася на знімальному майданчику в пурпурному міні та влаштувала імпровізований стриптиз.

Самою Золотою Рибкою у мюзиклі призначили гумористку Олену Горобець. Її колега о цеху Юрій Гальцев перевтілився на Стару, а от з Михайла Боярського зробили Старого.

Юрій Стоянов з "Городка" постане перед глядачами одразу в трьох образах: підступного розпорядника, оскароносного режисера та злісного Чохлика Невмирущого.

Водночас Аллі Пугачовій доручили роль кінодіви.

Фото "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів