Кільчицька розповіла, де народить втретє

24 листопада 2008, 15:11

Заступник голови Київської Міськдержадміністрації Ірена Кільчицька вийшла з декретної відпустки і потішила журналістів згадкою про тертю дитину, пишуть "Українські Новини".

Кільчицька ще до народження дітей

24-го листопада Кільчицька приступила до виконання обов'язків. Про це вона зізналася, під час робочого візиту в пологовий будинок №4 у Києві.

Мало того, Ірена Реонольдівна дала журналістам надію на те, що їм доведеться висвітлювати ще й третю вагітність мерської дами.

"Я обіцяю, що якщо я вирішу народити третю дитину, то обов'язково народжуватиму тільки у цьому пологовому будинку", - сказала вона.


Також вона повідомила, що має намір похрестити молодшого сина Марка у день народження своєї старшої дочки Моніки, у лютому, коли їй виповниться два роки.

Як раніше писав ТаблоID, хрещеними батьками Марка стануть син мера Києва Степан Черновецький та її подруга, лікар Ольга Богомолець-Шереметьєва.

Крім того, Кільчицька зазначила, що приділяє своїм маленьким дітям, синові й дочці, дуже багато уваги. А робота, за її словами, не стане перешкодою для спілкування з дітьми.

Фото ТаблоID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів