Челентано розповів, чому співає про Чорнобиль
У п‘ятнцию в італійській газеті "La Stampa" надруковане інтерв'ю італійського співака, актора і телеведучого Адріано Челентано, пише "Inopressa".
Інтерв'ю присвячене виходу подвійного альбому зірки. На одному диску зібрані 14 пісень, відомі вже багатьом поколінням шанувальників співака. На другому - пісні протесту.
Челентано - відомий борець за чистоту довкілля. Першою піснею з циклу "екологічних" стала усім відома композиція "Хлопець з вулиці Глюк".
А вже на другому диску розміщена довга і сувора сюїта "Sognando Cernobyl" - "Бачачи уві сні Чорнобиль".
В інтерв‘ю журналісту співак пояснив, чому саме співає про Чорнобиль, парниковий ефект, зараження ядерними відходами, страту, навмисні пожежі, використання цементу, тощо.
![]() |
"Фактів дуже багато, але якщо говорити конкретно про цю пісню, "Бачачи уві сні Чорнобиль", то приводом для її написання стало відверто безвідповідальне рішення уряду про будівництво нових атомних електростанцій", - каже він.
"В основі всього лежить нечесність людини, яка лякає, обраний нею шлях неминуче приведе до прірви... А тепер ще й клімат сказився", - додає Адірано.
Водночас на питання, чи правда те що Челентано збирається повернутися на телебачення, співак відповів:
"Так, хтось говорить про це. Може, щоб нагадати про мене. Не знаю. Мені хочеться грати, гра з публікою - одна з найулюбленіших моїх розваг. Однак я не знаю, потрібно подумати над цим".
Фото "Радикал"