Чоловік Моніки Белуччі поїхав з міста, щоб не бачити, як ґвалтують дружину

5 січня 2009, 17:38

Італійська красуня Моніка Белуччі розповіла про те, як воно бути красунею та зніматися у сцені зґвалтування.

Актриса незважаючи на свою природну красу погоджується грати ролі, у яких вона виглядає не надто гарно. Так, однією з ролей Беллуччі стала роль відьми у фільмі Гілліама "Брати Грімм".

"Якщо ви помітили, я не побоялася виглядати у "Братах Грімм" не те що старою, а й справжнім скелетом, гниючим трупом!", - сказала актриса в інтерв'ю виданню "ПІК".

Попри імідж кінодіви, Моніка завжди погоджувалася ризикувати. Так, зірка кіно зіграла важку роль у "Незворотності" Гаспара Ное. У цій картині героїню Беллуччі жорстоко ґвалтують і б'ють.


"Так, це мій принцип - не відмовлятися від радикальних ролей, від негативного досвіду", - сказала Моніка.

"А що стосується "Незворотності", то мені донині іноді страшно згадувати ту ніч, коли ми знімали сцену насильства наді мною. Шість дублів! Кошмар! Венсан, щоб не бачити всього цього, навіть виїхав на якийсь час з Парижа, так переживав", - додала актриса.

Ще одним радикальним кроком у кар'єрі Белуччі булла згода зіграти Марію в "Пристрастях Христових" режисера Мела Гібсона.

За словами Моніки, вона "не настільки щира католичка, щоб просити у свого священика згоди на той чи інший крок".

"Я все вирішую сама, і для італійки, повірте, це не так вже типово, бо у нас дійсно надзвичайно сильний вплив церкви. Навіть занадто, як на мене. "Посягнути" на роль Богоматері, Мадонни - це, звісно, рішення непересічне", - додала Белуччі.

Не секрет, що Моніку вважають однією з найкрасивіших жінок світу. Однак сама Белуччі намагається довести, що має не лише гарну зовнішність, а й талант.

"Усе відносно, умовно, швидкоплинно й хитко. Коли тобі говорять про це з усіх боків, важко не повірити, що ти - красуня. А говорили б інше, повірила б - що навпаки, потвора...", - сказала актриса.

За словами Моніки, в її родині розмови про її зовнішність не заохочувалися.

"Мене любили не за красу, скажімо так. Будь я поганулею, і мама, і тато ставилися б до мене так само. Тобто у мене в дитинстві не було причини замислюватися про свою зовнішність", - додала Белуччі.

Фото famous-people-search.com

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів