"Океан Ельзи" віддасть сингл задарма попри підступи піратів

9 листопада 2009, 14:16

Популярний гурт "Океан Ельзи" віддасть пісню з нового альбому безкоштовно.

Про це повідомив лідер групи "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук на своїй сторінці у популярній соціальній мережі Twitter.

Щойно цю ідею підтримають 2010 чоловік, які приєднаються до сторінки Святослава, сингл можна буде скачати безкоштовно.

"Так, ми планували прем'єру пісні "Я так хочу..." у радіоефірі на середину листопада, але я подумав, чому б раніше не віддати цю пісню нашим прихильникам", - поділився Святослав.


Вакарчук хотів віддати перший сингл безкоштовно

Композиція "Я так хочу..." мала стати першим опублікованим синглом з нового, сьомого, студійного альбому "Океан Ельзи". Однак за день-два співак підкорегував обіцянку.

"Оскільки якісь пі... виклали одну нашу пісню в онлайн, я Вам повідомляю: Я ВИКЛАДУ ЗОВСІМ ІНШУ ПІСНЮ !!!!!! Коли нас буде 2010!" - уточнив Вакарчук.

Яку саме пісню викладе Славко - наразі невідомо. А цифра "2010", за словами фронтмена "ОЕ", пов'язана з роком виходу нового альбому групи.

"Можливо - це емоційний крок, але я впевнений, що думка, враження людей набагато важливіші за будь-які офіційно-шаблонні речі", - пояснив Вакарчук своє рішення.

"Океан Ельзи" все одно переплюне піратів

Цікаво, що рішення про "безкоштовну роздачу" пісні стало несподіванкою навіть для команди "Океана Ельзи".

"Ми були трохи здивовані, коли з'явилося це повідомлення, адже планували інакше. Та це насправді цікаво й досить незвично, тому ми усією групою підтримали такий крок", - сказав бас-гітарист гурту Денис Дудко.

Наразі назва та точна дата виходу нової платівки поки не розголошуються. Та, за словами музикантів, настрій альбому буде дуже драйвовим. Хлопці також обіцяють, що новий реліз досить суттєво відрізнятиметься від останніх альбомів, зокрема "Міри" та "GLORIA".

За матеріалами прес-служби "Океана Ельзи"

Фото з офіційного сайту "Океана Ельзи" та фото прес-служби

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів