Валевська сиділа у лісі й насолоджувалася

16 листопада 2009, 12:13
Відзначена Пугачовою співачка Наталя Валевська провела вихідні на полюванні.

Артистка у компанії зі своїм з чоловіком та десятьма друзями ганяли звірів по лісу. Полювання відбувалося у приватних мисливських угіддях у Хмельницькій області.

"Я чудово провела час на лоні мальовничої природи, спробувала себе у ролі мисливця, стрілка і, треба сказати - мені сподобалося, хоч особисто і не здобула трофей - я надто сильно люблю тварин, щоб їх убивати" - каже Валевська.

Співачка у грубих черевиках та при повному екіпіруванні полювала вперше в житті. Причому ця розвага припала їй по душі.

Правда, перше полювання стало для неї серйозним випробовуванням. А пересуваючись лісом, компанія за день в цілому пройшла близько 20 кілометрів.


"За існуючим правилом, під час полювання, кожен учасник займає певну позицію у лісі - це так званий номер. А потім, причаївшись на своєму номері, чекає, коли інші мисливці почнуть гнати звіра у його сторону", - розповідає Валевська.

За словами артистки, це чекання у спокійному, осінньому лісі було для неї найдивовижнішим моментом:

"Цей час, коли ти один на один із природою, ти у жодному разі не повинен ворушитися, лише дослухаєшся до кожного шереху у лісовій тиші та просто насолоджуєшся приголомшливою красою навколо і чудесним свіжим повітрям!"

Врешті з полювання компанія повернулася не лише з повними легенями кисню, а й із непоганими трофеями. Чоловікам вдалося підстрелити три кізки.

Та й вечеря в будинку друзів Валевської вдався на славу. За мисливським звичаєм спершу засмажили свіжу трофейну печінку.

За матеріалами агентства PR Batteries

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів