Гайтана тринькає тисячі через віщі сни та шамана

1 лютого 2010, 14:41

Співачка Гайтана зізналася, що впродовж 12 років грає у лотерею і вірить, що виграє. Наразі ж зірка естради лише програла близько 12 000 гривень.

Гайтана, як з‘ясувалося, виявилася дуже азартною людиною. Щотижня співачка витрачає на лотерейні квитки по 20 гривень і більше.

Тринькати гроші на азартні розваги Гайтану спонукає, як вона каже, внутрішнє передчуття та обіцянки шамана.

"Я давно і наполегливо граю, бо вірю, у те, що зовсім скоро виграю джекпот! І хоча поки що мене спіткали лише програші, це мене не зупиняє. Я не втрачаю надії і граю, граю, граю," - заявляє артистка.


Гайтана підсіла на лотерею

"Коли я була у Конго, шаман з яким я зустрічалася, напророкував мені "несподіване миттєве грошове збагачення", і говорив він про це дуже впевнено", - переконує Гайтана.

За словами співачки, виграш їй вже навіть сниться:

"А крім того, нещодавно, мені наснився віщий сон, про те, що я виграю! Я впевнена, що одразу така кількість натяків на виграш не може бути збігом - щось має статися!"

Та, незважаючи на все це, поки що Гайтана гроші лише програє. За підрахунками, щороку на лотерею співачка витрачає близько 1000 гривень. Якщо цю суму помножити на 12 років, впродовж яких співачка грає, вийде програш у 12 тисяч гривень.

За матеріалами Lavinamusic

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів