Пугачова провела юність серед повій

10 лютого 2010, 17:28
Примадонна російської естради Алла Пугачова розповіла про подробиці свого сексуального життя.

"Я вам зараз все розповім! Мені вже 60 років, і я маю на це повне право", - заявила в прямому ефірі на своїй радіостанції артистка.

"Я розділяю секс на три підрозділи: прищавий секс (шкільний), інфантильний і секс зі знанням справи. Це грубі градації, але я про них знаю не з чуток. У мене ж юність пройшла серед... повій! Тому цю тему я знаю добре", - зізналася Пугачова.

Співачка також зауважила, що секс треба любити:

"Я ось без сексу жити не можу! Якось у Радянському Союзі тітка встала і сказала: "У нас сексу немає!". А він є! І він був завжди! Повірте мені!".


Пугачова дуже полюбляє секс. Цікаво, а її друг Галкін розділяє цю її пристрасть?

Алла Борисівна має чималий досвід у стосунках з чоловіками. Однак раніше артистка не повідомляла пікантних подробиць про своїх кавалерів. Та тепер Пугачова вирішила, що нема чого соромитися.

"Ми з Масєю (так Пугачова називає Максима Галкіна) тут дивилися еротичний кліп гурту "Вінтаж". І треба сказати, що я групі "Вінтаж" дуже вдячна. Цей кліп виявився таким гарячим, що після перегляду... Ну, нам з Максимом... Ну, було дуже весело! Ми з ним класно... Посміялися! Будемо називати ЦЕ так - посміялися", - заявила Примадонна.

За матеріалами "NewsMusic"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів