Зірка "Бідної Насті" розлучилася

20 квітня 2010, 18:01

Російська акторка Марина Олександрова офіційно розлучилася зі своїм чоловіком та колегою Іваном Стєбуновим. Зірковий шлюб не протримався й двох років, пишуть "Дни.ру".

У театрі "Современник", де працює колишнє подружжя, розповідають, що їхні сварки розпочалися ще задовго до розлучення, тож багато хто навіть думав, що вони розсталися багато місяців тому.

Саме у цьому театрі пара колись і познайомилася. Стєбунов та Александрова разом грали у спектаклі "Горе від розуму" та "Антоній і Клеопатра". Тепер та ж сцена лишається єдиним місцем де вже колишнім чоловікові та дружині доводиться спілкуватися одне з одним.

Серед ймовірних причин негараздів у акторській родині називають як зловживання Івана алкоголем, так і наявність в Марини заможного залицяльника.


Александрова і Стєбунов вже не разом

Сама ж Александрова відмовляється давати будь-які коментарі з приводу свого розлучення.

Нагадаємо, чутки про те, що Іван із гучним скандалом полишив сімейне гніздечко та переїхав у окрему квартиру, почали ходити ще у лютому.

Проте Марина відчайдушно тримала оборону, розповідала, буцімто в неї з Іваном усе добре й навіть натякала, що невдовзі збирається подарувати коханому дитину.

Фото "Моя газета"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів