Мерайя Кері втретє вийде заміж за власного чоловіка

22 квітня 2010, 10:04
Співачка Мерайя Кері та її чоловік, суддя шоу "Америка має талант" Нік Кеннон збираються одружитися втретє. І, звісно, на пальчику нареченої опиниться ще одна обручка із діамантом, пише " Contactmusic ".

Пара, яка вперше узяла шлюб у 2008-му році, хоче ще раз проголосити свої обітниці 30-го квітня.

"Ми одружуємось щороку! Це наша фішка. Цього року відбудеться наше третє весілля. Ми зробимо це у нашу річницю", - розповів нинішній та водночас майбутній чоловік співачки.

Не обійдеться й без коштовних дарунків для нареченої.

"Це вже третя обручка, яку я маю купити. Це буде щось незвичне, щось гарне", - запевнив Кеннон.


Здається, Мерайя вимоглива не лише до дарунків чоловіка. Про це свідчить цьогорічний райдер співачки, що його наводить видання.

Роздягальня для співачки має бути чорною, темно-сірою, кремовою або темно-рожевою, освітлення нерізким, а температура повітря - 24 градуси.

Після виступу на Мерайю мають неодмінно чекати дві дюжини білих троянд та ванільні свічки для ароматерапії.

"Знаєте, що? Я гадаю, що я таки примадонна! Коли йдеться про певні речі, так, зі мною може бути тяжко, я можу бути трохи жорстка відносно того, що я хочу. Я вимоглива? Я не думаю, що вимагаю зайвого", - каже Мерайя.

До речі, хоча Нік Кеннон й одружується втретє зі своєю знаменитою дружиною, ходять чутки, що йому вже набридло бути "чоловіком примадонни".

"Він вже ситий по зав'язку тим, що його кличуть "містер Мерайя Кері"", - розповіло джерело "National Enquirer", пише "The Showbiz Spy".

"Він каже, що це образливо для них обох, коли кажуть, нібито він із Мерайєю через її успіх або гроші. Нік любить Мерайю та пишається її роботою, але єдина річ, яку вона змінила заради нього - це його особисте життя", - додало джерело.

Фото "АР"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів