Брата зірки "9 роти" оголошено в розшук

8 червня 2010, 13:01

18-річного зведеного брата зірки фільмів "9 рота" та "Стомлені сонцем-2" Артура Смольянінова Омеляна розшукує московська міліція.

Хлопця звинувачують у серії озброєних нападів на перехожих, пише "Life News".

"Юнак зі своїми друзями скоїв вже кілька озброєних нападів на москвичів. Злочинці жорстоко били своїх жертв і грабували їх. Здобиччю бандитів ставали гаманці, мобільні телефони та особисті речі", - розповіло джерело в правоохоронних органах.

Омеляна (хлопець вважає за краще, щоб його називали Яном) мати Артура Смольянінова народила від другого чоловіка - Сергія Ніколаєва, коли майбутньому актору було 8 років.


Сам Артур не раз зізнавався журналістам, що він також був важким підлітком.

"Дитинство у мене було насичене. Із загулами, бійками, злодійством...", - розповідав 26-річний актор в одному з інтерв'ю.

Омелян, так само як і брат, ніколи не був зразковим підлітком, але його доля склалася більш сумно. У юнака вже є судимість за напад з ножем.

Ян Ніколаєв привернув увагу міліції, ще будучи школярем. У 2008-му році проти хлопця порушено кримінальну справу.

Брат-актора Артур Смольянінов (праворуч) Омелян Ніколаєв (ліворуч) розшукується міліцією

"Вночі 25-го травня 2008-го року (після останнього дзвінка) Ніколаєв напав на дівчину і штрикнув її ножем. Затримати Омеляна вдалося досить швидко. За цей злочин він був засуджений на два роки умовно", - розповіли правоохоронці.

Однак навіть за час випробувального терміну, за даними міліції, брат зірки фільму "Жара" встиг здійснити кілька нових злочинів.

До свого першого терміну Ян мав приводи в міліцію за адміністративні правопорушення. Так, разом зі своїми товаришами по молодіжної організації брат Смольянінова перекривав дороги в центрі Москви.

Крім того, в інтернеті є відео, на яких Омелян розмахує пістолетом і вимовляє націоналістичні гасла.

"Зараз Омелян Ніколаєв переховується від слідства. Його дані занесені в розшукову базу", - наголошують правоохоронці.

У квартирі, де живе сім'я актора, нещодавно пройшли обшуки. Вилучено мобільники жертв, викрадені особисті речі.

До слова, самого Артура Смольянінова слідчі також допитали у справі, в якій фігурує його брат. За словами артиста, він не знає, де знаходиться Омелян.

Фото "Life News"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів