Джамала розповіла, чим їй не вгодила Коляденко

10 червня 2010, 18:03

Співачка Джамала підтвердила чутки про те, що більше не співпрацює з хореографом і продюсером в одному обличчі Оленою Коляденко.

У артистки є своє пояснення, чому їхні з Оленою дороги розійшлися.

"Коли ми тільки починали співпрацювати з Оленою Коляденко, це, в першу чергу, був творчий тандем. Вона була режисером, хореографом і арт-директором шоу Джамали. Саме в такій якості ми і приїхали на "Нову хвилю 2009", - йдеться у заяві Джамала.

І от саме після "Нової хвилі" Коляденко почала виконувати ще й функції продюсера.


"Однак чим далі ми просувалися, тим ясніше я розуміла, що ми хочемо різного. І я обрала шлях, яким мені потрібно йти зараз. Олена хотіла, щоб моя популярність росла стрімко і була масовою, для чого пропонувалося виконувати пісні, в першу чергу, російською мовою і записувати дуети з популярними російськими артистами", - зауважила артистка.

Та, схоже, Джамалі це було не до душі.

"Я люблю поп-музику, але не хочу нею обмежуватися. Для мене дуже важливо не забувати джаз, фанк, соул, ритм-енд-блюз, класику", - пояснила вона.

Тож наразі співачка вирішила припинити співпрацю з Оленою Коляденко і вже знайшла собі нових однодумців.

"Я можу працювати тільки з командою, яка розділяє мої переконання і прагне тієї ж мети, що і я. Можливо, обраний мною шлях виявиться довшим. Важливо те, що зараз я знову з людьми, які поділяють мою точку зору", - зауважила Джамала.

Нагадаємо, минулого тижня з'явилися чутки, що тандему Джамала-Коляденко більше не існує.

За матеріалами прес-служби Джамали

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів