Розшукується кандидат на "Євробачення-2011" від України

2 липня 2010, 10:58
Національна телекомпанія України оголосила про пошуки представника на пісенний конкурс "Євробачення-2011", пише "Телекритика".

Так, вже 19-21 серпня відбудуться кастинги, в яких зможуть взяти участь як відомі співаки, так і початківці, які хочуть представляти країну на "Євробаченні" наступного року.

Прийом заявок на участь у кастингах триватиме до середини серпня.

Про це у четвер повідомив заступник генерального директора НТКУ Валід Арфуш.

"Два дні 19-20-го будуть проходити кастинги всіх бажаючих. А 21-го серпня пройде півфінал, в якому ми виберемо 50 учасників. А потім ми їх показуватимемо по телевізору, щоб глядачі вибирали шляхом смс-голосування тих, хто їм сподобався", - розповів він.

НТКУ шукають чергову Alyosha?

"І до Нового року їх залишиться 20, які й візьмуть участь у фіналі. Все закінчення великим шоу, на якому представника від України обиратимуть глядачі і журі", - додав представник НТКУ.

Після обрання переможця буде проведено концертний тур по найбільших містах країни. Тур пройде в більш як 20 містах України, в ньому візьме участь 10-12 учасників, за яких найбільше проголосують глядачі.

А з вересня Перший національний запустить нову телепрограму, присвячену національному відбору пісенного конкурсу "Євробачення-2011".

Нагадаємо, цього року від України на "Євробаченні" виступала співачка Alyosha. За результатами пісенного конкурсу, артистка посіла 10 місце.

Фото alyosha.kiev.ua


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів