Доця Шварцнеггера стала письменницею

15 вересня 2010, 13:30

Донька "заслуженого термінатора усіх часів та народів" Кетрін Шварцнеггер стала письменницею.

20-річна студентка коледжу написала книжку, яка має допомогти дівчатам набути упевненості в собі та своєму тілі, повідомляє "The Showbiz Spy".

"Я хочу, аби дівчата прочитали це та відчули, що це добре - бути самим собою - та зрозуміли, що кожна дівчина може бути красивою, незалежно від розміру та фігури", - зазначила Кетрін у своєму релізі до книги.

"Ви не маєте виглядати наче (зображення) на рекламному плакаті, аби бути вродливими. Я щиро хочу виправити дівоче сприйняття цього", - наголосила губернаторська донька.


Зі слів Кетрін, до написання книжки її спонукав той факт, що кількість юних дівчаток, що переймаються своєю стрункістю, дедалі зростає.

Шварцнеггер з донькою та дружиною

"Моя мета - дати зрозуміти дівчатам, що вони не самотні, коли проходять через це", - каже юна Шварцнеггер.

Крім того, своєю працею Кетрін прагне привернути увагу світу до того тиску, який нині відчувають дівчатка, та закликати суспільство до змін.

Молода письменниця є студенткою Аннеберзької школи комунікацій та журналістики.

Свій епістолярний хист Кетрін, ймовірно, успадкувала від мами - племінниці екс-президента США Джона Кеннеді - Марії Шрайвер, яка свого часу працювала кореспондентом "NBC News", а нині також займається письменництвом.

Фото newsblaze

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів