Знайшовся біо-татусь сина Майкла Джексона?

28 вересня 2010, 18:00

Колишній охоронець співака Майкла Джексона стверджує, що саме він може бути батьком його меншого сина Принца Майкла ІІ, якого в родині кличуть Бланкіт.

29-річний майстер з бойових мистецтв Метт Фіддз розповів, що на прохання Джексона здавав сперму у 2001-му році. Тоді, як він каже, поп-короля була мрія мати "атлетичну" дитину.

"Майкл ніколи сам не говорив мені, що Бланкіт - мій син, але він узяв мою сперму, а дитина - викапаний я", - каже Фіддз.

Чоловік стверджує, що 8-річний Бланкіт надзвичайно схожий на його меншу доньку. Крім того, хлопчик також захоплюється бойовими мистецтвами, пише "The Daily Mail".


Розмова про донорську сперму між Фіддзом та Джексоном зайшла тоді, коли співак дізнався про невдалі спроби охоронця та його жінки зачати дитину. Тоді Джексон запропонував сплатити за потрібне обстеження.

Співак запитав дозволу в подальшому використати сперму Фіддза, якщо із нею буде все гаразд.

Зі слів екс-охоронця, Джексон навіть пропонував йому за цю послугу 500 тисяч фунтів (близько 700 тисяч доларів). Втім, Фіддз, який на той момент і сам вже був не злидарем, від винагороди відмовився.

Метт Фіддз вважає, що він міг стати батьком сина Джексона

"Він був мені другом, і я сказав, що, звісно, я допоможу. Не було жодних контрактів, жодних конфіденційних угод. Він був дуже вдячний та навіть зателефонував моїй мамі, аби запитати, чи вона не проти", - пригадує Фіддз.

Чоловік визнає, що не може бути до кінця впевнений, що хлопчик саме його син. Втім, у разі, якщо бабуся та опікун малого Кетрін Джексон помре, коли Бланкіт ще буде дитиною, Фіддз вимагатиме проведення ДНК тесту.

Якщо батьківство буде підтверджено, колишній охоронець має намір боротися за право бачитися із Бланкітом або навіть за опіку над ним. Наявність зі свого боку будь-яких меркантильних інтересів чоловік відкидає.

У разі необхідності він планує об'єднати свої зусилля з імовірним батьком доньки Джексона Періс - Марком Лестером, який на прохання зірки також був донором сперми. Саме від нього Фіддз і дізнався про своє можливе батьківство.

Сина Майкла Джексона - Бланкіт Джексон з'явився на світ 21-го лютого 2002-го року у Ла Меса, Каліфорнія. Хто була його мати - досі невідомо. У свідоцтві про народження хлопчика її ім'я не зазначено.

Прінтскрін з сайту "Metro"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів