Ображений Меладзе не зміг переспівати власну фонограму. АУДІО

18 жовтня 2010, 13:30

Російський співак Валерій Меладзе у Києві образився на журналістів та спробував заспівати наживо.

Днями артист був запрошений виступили на "Вечірньому Кварталі". Та вже за звичною традицією більшість співаків виконують свої хіти під фонограму.

Так само не став "рвати горло" і Меладзе. Однак того вечора таки можна було почутки, як артист співає наживо, пише "Сегодня".

Щоправда, реальний голос Валерія можна було почути лише за лаштунками. Оскільки саме туди подавалися звуки з мікрофона. До слова, кажуть, "грузинський соловей" як не намагався, але ноти не витягував.


А от VIP-гості, серед яких був прем'єр-міністр Микола Азаров, насолоджувалися ідеальним "фонограмним" виконанням Меладзе.

Спів Меладзе наживо:

Не пощастило коханому "ВІА Гри" Альбіни Джанабаєвої й з журналістськими запитаннями.

Так, лисий "квартальщик" Євген Кошовий, який прилаштувався до представників ЗМІ, поцікавився у Меладзе: "А правда, що ви живете з жінкою, яка на тридцять років молодша за вас?".

Журналісти записують живий спів Меладзе, який було чутно лише за лаштунками

Подейкують, артист побілів від гніву, але нічого не відповів.

Натомість вже за лаштунками Валерій виказав все, що думав про журналістів.

"Як мене це розчаровує! Нещодавно був на хрестинах дитини свого друга в грузинській церкві у Москві. І там же вінчалися кілька пар. Молодь попросила мене сфотографуватися з ними. Я не відмовив. А тепер виходять статті, мовляв, я весільний генерал і співаю для молодят. Маячня!", - обурювався Меладзе.

Валерій також додав, що багато чого про себе він дізнається саме з газет.

Фото Дмитра Амідова (ТаблоID)

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів