У Звєрєва в Україні підростає донька

17 грудня 2010, 12:38

Російський стиліст та співак Сергій Звєрєв зізнався, що в нього є позашлюбна донька. Причому ця дитина епатажного артиста живе в Україні.

"Абсолютна правда. Хтось із журналістів написав, що їй 18 років, але це не так. Вона ще зовсім маленька", - розповів Звєрєв у коментарі "Собеседнику".

Однак ділитися подробицями про жінку, яка йому народила доньку, стиліст відмовився.

"Мати моєї дочки людина не публічна. Це поки все, що я можу сказати", - зауважив він.


Нагадаємо, Звєрєв виховує сина Сергія. Наразі 13-річний хлопець вже заробляє гроші.

"Серьога у мене зараз діджей, весь із себе крутий, модний такий ходить. Підробляє зараз десь у школі, приносить гроші в сім'ю. Мені подобається, як він одягається", - зізнався артист.

Звєрєв перефарбувався і розповів про позашлюбну доньку

До слова, рік тому актор Станіслав Садальский заявив, що насправді Сергій не рідний син Звєрєва. Мовляв, стиліст всиновив малюка, коли йому було три роки.

Однак сам Звєрєв коментує цю інформацію так:

"Це шоу-бізнес, тут інакше не можна! Про людину повинні говорити, брехати за її спиною. А про що ж ще писати? Що я пофарбувався? То це хіба новина? А ось те, що у Звєрєва зростає прийомна дитина - це круто".

До слова, епатажний перукар нещодавно змінив імідж - з блондина перетворився на брюнета. Сергій Звєрєв запевнив, що перефарбувався заради зйомок. Але співак ще не визначився, чи хоче залишатися чорнявим.

"Поки що важко розібратися. Але те, що до мене стали більше приставати на вулиці - це факт", - похвалився він.

Фото "Экспресс-газеты"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів