Медсестра Люба з "Інтернів" готова оголитися за великі гроші

22 грудня 2010, 14:19

Виконавиця ролі старшої медсестри Любові Михайлівни у серіалі "Інтерни", акторка Світлана Пєрмякова не проти знятися для чоловічого глянцю напівоголеною.

Про це та про те, що їй треба від чоловіка, Пєрмякова розповіла під час інтернет-конференції на сайті "Izhlife.ru".

У відповідь на питання, коли Світлану можна буде побачити на сторінках чоловічого еротичного глянцю "Playboy", акторка залилася сміхом:

"Приємно усвідомлювати, що я є секс-символом! Хоча, звісно, молодь воліє дивитися у серіалі на Крістіну. Не знаю, не знаю! Великих грошей буде коштувати це "Плейбою". Не факт, що зійдемося у ціні! З іншого боку, чому б і ні! Повністю оголитися, звичайно, я не згодна, але частково - так!"


Свєта готова оголитися... частково

Нагадаємо, колега Пєрмякової по серіалу, Крістіна Асмус, яка грає інтерна Варю Чорноус, нещодавно знялася у відвертій фотосесії для чоловічого глянцю. Щоправда, Варіни знімки виглядали трохи по-дурному - до сідниць дівчини домалювали (чи прикріпили) штучного хвоста.

Загалом, Пєрмякова, судячи зі слів актриси, - жінка різностороння.

"У першому і другому класах мріяла бути дресирувальницею коней. Щоб все поруч, у комплекті: кінь, я, арена, туш, світло, увага! Потім стала тяжіти до історії та археології, але зрозуміла, як це важко - викопувати артефакти, збирати і зіставляти історичні факти", - ділиться спогадами про дитинство "медсестра Люба".

"У 10-му класі вирішила, що все-таки буду працювати у галузі мистецтва. Зізнаюся, соромилася казати всім "хочу бути актрисою" . Тоді трохи неправильно реагували люди. Натомість нинішнє покоління до цього ставиться спокійно - вони прямо говорять: "Хочу бути співаком або потрапити в шоу-бізнес!" - додає Свєта.

Медсестра Люба в дитинстві мріяла дресирувати коней

Втім, різносторонність поки що не допомогла знайти Пєрмяковій свою другу половинку.

"Від чоловіка мені хочеться "мужчинських "вчинків, щоб відчувати себе "єдиною", бачити, що за тебе борються, тебе домагаються, завойовують твоє серце. Поки моє серце у пошуку!" - зізнається акторка.

До речі, як зазначається у статті, можливо, що 20 останніх з 60 серій першого сезону "Інтернів" покажуть вже у грудні 2010 року. Остання серія сезону, до речі, буде подвійною за тривалістю і "науково-фантастичною" за змістом.

Люба та інтерн Лєвін одружаться?

А вже навесні актори знову зберуться разом. Було замовлено ще 60 серій "Інтернів". У планах - завершити зйомки вже до липня, щоб перші серії можна було показати восени 2011-гороку.

Фото з сайту "РусКино" та з блогу Світлани Пєрмякової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів