"ABBA" готові возз'єднатися

29 грудня 2010, 18:01

Шведський квартет "АВВА" має усі шанси повернутися на сцену через майже 40 років з моменту припинення виступів.

Головна противниця возз'єднання колективу - Агнет Фельтског заявила, що вона відкрита для співпраці з колишніми колегами відомого квартету.

Артистка зауважила, що хоче зустрітися з колишнім чоловіком Бьорном Ульвеусом та колишніми друзями по групі - Бенні Андерсон та Анні-Фрід Люнгстад, щоб обговорити можливість заспівати разом.

"Ми могли б розглянути можливість возз'єднання, наприклад, у зв'язку з якоюсь благодійною акціє", - наводить слова Агнет видання "The Local".


"Ми не хотіли б возз'єднатися для туру, як це зараз роблять "The Rolling Stones" та інші старі команди. Однак, я готова уявити, що ми щось робитимемо знову разом. Я відчуваю, , що я є, що було б цікаво зібратися разом, поговорити трохи про минуле і, можливо, виступити разом", - сказав Фельтског.

Нагадаємо, гурт "АВВА" припинив своє існування у 1983-му році, через три роки після того, як Фельтског і Ульвеус розлучилися.

У 2000-му році учасники колективу не погодилися на 100-денне турне навіть за 1 мільярд доларів.

З часів розпаду гурту "АВВА" збиралася разом лише одного разу. У 2003-м вони заспівали з нагоди 50-річчя Горела Хансера, менеджера Ульвеуса та Андерсона, для 150 його гостей.

В останні роки четвірка втратила усілякий зв'язок між собою.

У 2008-му році колишні учасники колективу повним складом прийшли на прем'єру мюзиклу "Mamma Mia!" в Стокгольмі. Тоді, вперше за 22 роки "АВВА" позувала фотографам.

Фото "АР"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів