Білорусам забороняють слухати "Ляписа Трубецкого" і "ДДТ"

4 березня 2011, 15:21

Білоруським засобам масової інформації заборонили згадувати та ставити в ефір творчість певних діячів мистецтва та творчих колективів.

Так, до "чорного списку" серед інших потрапили гурти "Ляпис Трубецкой" та "ДДТ".

Перелік артистів та письменників було розіслано в офіси найбільших ЗМІ Білорусії. Інформацію про наявність цих списків підтвердили представники низки білоруських мас-медіа, повідомляє "Українська правда" з посиланням на білоруський портал "Tut.by".

Спущений "згори" папір носить "неофіційний характер" і не має ні вихідних даних, ні підпису. Крім офіційних мас-медіа, негласне розпорядження отримали і FM-радіостанції.


У деяких ЗМІ "чорні списки" нібито діють вже з понеділка.

Так, до заборонених артистів та митців потрапили гурти "Палац", "Крама", "NRM", "Нейро-Дюбель", колектив напівпідпільного "Вільного театру" на чолі з Миколою Халезіним і Наталією Колядою, письменниця Ольга Іпатова, деякі кінорежисери та письменники.

Крім представників Білорусі в списку фігурують і зарубіжні персони. Так, від Росії "неформатними" стали групи "ДДТ", "Наив", "Тараканы" (вони підписали звернення до влади Білорусі із закликом відпустити всіх затриманих під час акції протесту 19 грудня).

Крім того, білоруським радіостанціям не рекомендується випускати в ефір британських музикантів Нілу Теннанта з "Pet Shop Boys", групи "Tru Thoughts", "Wah Wah 45", "7 Samurai".

Всі вони взяли участь у "Глобальної артистичної кампанії солідарності з Білоруссю", ініційованої "Вільним театром" на знак протесту проти репресій, спрямованих на представників опозиції та громадянського суспільства після президентських виборів-2010.

Фото з офіційного сайту "Ляписа Трубецкого"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів