Український шоу-бізнес побачить ОРГАніЗМ

19 серпня 2011, 16:05

Світ побачила скандальна книга про український шоу-бізнес "ОРГАніЗМ", яку нібито написав відомий у тусовці Петро Літсерман.

Ще до свого виходу книга "ОРГАніЗМ" стала сенсацією. Це видання наробило чимало галасу в Інтернет-мережі. Про нього не говорили, про нього шепотіли ті, про кого зазвичай шепочуть інші.

Першими читачами цієї книги стали головні культурні та світські персони країни – відомі телеведучі, актори, продюсери та співаки.

Яким же було їхнє здивування, коли на сторінках сучасної прози з інтригуючою назвою "ОРГАніЗМ" вони знаходили себе.


Ще до свого виходу книга "ОРГАніЗМ" стала сенсацією

Вони читали про те, що хотіли б приховати та нікому не розказувати, вони впізнавали головну героїню, її друзів та подруг.

Хтось зі знаменитостей багато віддав би за те, щоб книга ніколи не дійшла до читачів – занадто відвертою, безпринципною та скандальною вона вийшла.

Поки не будемо уточнювати, хто саме виступив проти виходу "ОРГАніЗМу".

Скажемо лишень, що на сторінках видання можна зустріти епатажну телеведучу Катерину Осадчу, відому французьку актрису українського походження Ольгу Куриленко, сексуальну модель та співачку Дашу Астаф’єву, відомого російського скандаліста Петра Лістермана та багатьох інших.

На сторінках видання можна зустріти Катю Осадчу

До речі, про Лістермана. Кажуть, що книгу написав саме він. Адже хто ще настільки глибоко знайомий з кулуарним життям модельного та шоу-бізнесу, політичної та бізнесової еліти.

Головною таємницею стало – хто ж саме автор книги, оскільки зрозуміло, що Саша Блоу - це псевдонім, під яким приховується хтось з відомих людей.

Книгу написав Лістерман?

Проте, хто ж автор - стане відомо зовсім скоро. Видавці обіцяють влаштувати пишну презентацію у дорогому ресторані "SEREBRO" за участю чисельних гостей.

Поживемо, побачимо.

За інформацією агентства artPRoUA

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів