Лорак розповіла про "нереальний" живіт

17 лютого 2012, 18:04

Співачка Ані Лорак розповіла, яким чином досягла стрункості та "кубиків" на животі після пологів.

Днями виконавиця, яка в червні минулого року народила первістка, продемонструвала плаский підкачаний живіт на зйомках свого нового відео. "Осина" талія Лорак викликала сумніви щодо реальності картинки.

В інтерв'ю журналу "Любимая" співачка розповіла, в чому секрет її відмінної форми, повідомляє "ТСН".

"Насамперед я звернулась до професійного масажиста. Пройшла курс і намагалась не їсти після шостої... Коли я припинила годувати груддю і включилась в роботу, то почала швидко скидати зайві кілограми", - поділилася Кароліна.

"Оновлена" Кароліна показала прес

Крім того, рецептом підтягнутої фігури співачки є правильна їжа та ранкові вправи.

"Коли ти прокинулась і ще ніжишся у ліжку, потрібно виконати наступне: 30 разів підняти ніжки. Іншими словами – качати прес. Найцікавіше, що це працює. Відчуваєш, як прокидається твоє тіло. І дійсно з'являються кубики на животі", - запевняє Лорак.

Нагадаємо, днями аж занадто стрункий живіт співачки дещо здивував прихильників. Адже лише тиждень тому Кароліна була суттєво ширша в талії та стегнах.

Фото PR-служби Лорак

powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Фокус

Лорак оголила нереальний живіт. ФОТО

Кароліна випустила нове відео і показала підтягнутий живіт. Щоправда, на фото Кароліна виглядає набагато стрункішою, ніж ще тиждень тому. Що це - дива дієт і спортзалу чи робота досвідченого фоторедактора?
Останні матеріали
Більше матеріалів