Чотирилапа зірка "Артиста" лишив відбитки на Алеї слави

26 червня 2012, 12:00

10-річний джек-рассел-тер’єр на ім’я Уггі став першим собакою, який урочисто залишив відбитки своїх зіркових лап на Алеї слави поряд із Китайським театром Граумана.

Таку честь песик заслужив тим, що зіграв у двох картинах - "Води слонам!" та "Артист", що в 2011-му отримав п’ять "Оскарів".Про це повідомляє "Ace Showbiz".

Уггі, вбраний в ошатного метелика, прибув на Алею слави 25-го червня в супроводі свого тренера. Так само, як свого часу робили такі легенди як Мерилін Монро, Френк Синатра та Елізабет Тейлор, песик лишив на цементі свої сліди.

Ця церемонія заразом підвела символічну рису під кінокар’єрою Уггі. Через свій поважний вік собака навряд чи ще зніматиметься, лише братиме участь у благодійних заходах, повідомив його тренер Омар фон Мюллер.


"Усі говорять, що я – чудовий тренер. Я так не думаю. Гадаю, це просто він чудовий собака", - сказав Омар.

У травні 2011-го Уггі став володарем відзнаки "Palm Dog" на Канському кінофестивалі, а в лютому отримав Золотого нашийника в Лос-Анджелесі. Крім цього, він став лицем, чи то пак, мордою, однієї з відеоігор "Nintendo".

Нагадаємо, в чорно-білій стрічці "Артист" Уггі грає вірного супутника головного героя, зірки німого кіно Джорджа Валентина, роль якого виконав Жан Дюжарден.

Фото Reuters з сайту news.yahoo.com

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів