Українська правда

Переможниця "Євробачення" отримала мікрофон від Януковича

4 грудня 2012, 13:10

10-річна Анастасія Петрик, яка перемогла у дитячому "Євробаченні-2012", отримала привітання від президента Віктора Януковича.

Про це пише "Сегодня".

За інформацією прес-служби президента, 4-го грудня Янукович зустрівся з юною співачкою перед початком Всеукраїнської наради з питань захисту прав дитини.


Віктор Федорович подарував дівчинці мікшерний пульт і професійний студійний мікрофон нового покоління, розроблений спеціально для запису соло вокалу і точного зняття звуку з будь-якого акустичного інструмента.

Сама ж Настя у інтерв’ю "ТСН.Особливе" зізналася, що спочатку мріяла стати балериною.

"Я хотіла танцювати взагалі. Хотіла собі пуанти. Щоб вони лежали перед очима", - повідомила дівчинка.

 Настя отримала мікрофон від самого Януковича

А її сестра Віка, яка теж співає, додала, що раніше Настя була у неї на підтанцьовках. А потім їхній тато запитав молодшу доньку, чи хоче вона співати. Так і почалася співоча кар'єра Насті.

До речі, першою улюбленою піснею Петрик-молодшої була "Все мы бабы стервы" Ірини Аллегрової.

Нагадаємо, 1-го грудня, Настя Петрик перемогла на конкурсі дитяче "Євробачення-2012", що відбувся в Амстердамі.

Наразі ведуться переговори щодо проведення дитячого "Євробачення-2013" в Україні, пише "Телекритика".

Як повідомив гендиректор Національної телекомпанії України Єгор Бенкендорф, проведення конкурсу обійдеться країні у 25 мільйонів гривень.

Фото "ТСН"

Останні матеріали
59-річна Холлі Беррі у червоному светрі посвітила довгими ніжками з нагоди свята
Селебріті
59-річна Холлі Беррі у червоному светрі посвітила довгими ніжками з нагоди свята
Грав роль до останнього: Тополя згадала, як шантажист удавав із себе жертву, та натякнула, хто хотів знищити її репутацію
Скандал
"Грав роль до останнього": Тополя згадала, як шантажист удавав із себе жертву, та натякнула, хто хотів знищити її репутацію
День закоханих у Бекхемів: Вікторія з Девідом влаштували собі розкішне побачення, а молодші сини показали цілунки з коханими
Лавсторі
День закоханих у Бекхемів: Вікторія з Девідом влаштували собі розкішне побачення, а молодші сини показали цілунки з коханими
Я наївна: Олена Тополя вперше розповіла про знайомство із 23-річним шантажистом та що шукала у стосунках із ним
Скандал
"Я наївна": Олена Тополя вперше розповіла про знайомство із 23-річним шантажистом та що шукала у стосунках із ним
Мої вічні валентинки: Меган Маркл замилувала обіймами принца Гаррі з 4-річною дочкою
Лавсторі
"Мої вічні валентинки": Меган Маркл замилувала обіймами принца Гаррі з 4-річною дочкою
Дякую за досвід: Melovin оголосив про розрив заручин із коханим-військовослужбовцем
Лавсторі
"Дякую за досвід": Melovin оголосив про розрив заручин із коханим-військовослужбовцем
Я тебе люблю: Аксельрод повідомив про смерть мами і поділився фото її в юності
Селебріті
"Я тебе люблю": Аксельрод повідомив про смерть мами і поділився фото її в юності
Наше з тобою свято: Сумська пригадала романтичний вчинок чоловіка на День закоханих 35 років тому
Лавсторі
"Наше з тобою свято": Сумська пригадала романтичний вчинок чоловіка на День закоханих 35 років тому
Більше матеріалів