Українська правда

Волочкова в купальнику занурилася у крижану воду. ФОТО

21 січня 2013, 10:44

Повернувшись зі спекотних Мальдів, російська балерина Анастасія Волочкова не злякалася хрещенських морозів. Навпаки, вона виконала традиційне для Водохреща занурення у крижану воду. Щоправда, не в ополонку, а у дерев'яну купіль.

"Комсомольская правда" стала свідком цього ритуалу у виконанні скандальної танцівниці.

Як відомо, Волочковій не звикати ходити по снігу босоніж. Адже вона - давня прихильниця російської лазні та крижаної купелі, яка встановлена у її заміському будинку.


"Так, де моя сокира?" - запитує балерина у хатньої робітниці.

 Настя сама готує собі купіль

Сокира потрібна балерині для того, щоб розрубати кригу. Потім треба руками зібрати кригу і викинути подалі - інакше у воді можна поранитися.

"Ну, з Богом! Я підготовлена до водних процедур людина. Парюся у лазні з 15 років. І обов'язково стрибаю після у крижану воду. Для тонусу, для настрою і для здоров'я. Після цієї процедури відчуваю неймовірний приплив енергії і сил", - ділиться Настя.

 

Шкода лише, що Микола Басков не приєднався до Волочкової у купелі. Могли б вийти цікаві світлини, на кшталт Мальдівських.

Фото "Комсомольской правды"

Останні матеріали
По-іншому не могло бути: Lama розповіла, чи зраджувала у стосунках та скільки тисяч доларів їй потрібно для комфортного життя
Селебріті
"По-іншому не могло бути": Lama розповіла, чи зраджувала у стосунках та скільки тисяч доларів їй потрібно для комфортного життя
Ми завжди намагалися бути найкращими батьками: Вікторія Бекхем уперше порушила мовчанку щодо конфлікту з Брукліном
Селебріті
"Ми завжди намагалися бути найкращими батьками": Вікторія Бекхем уперше порушила мовчанку щодо конфлікту з Брукліном
Вся родина разом: Камалія з Захуром та двома доньками вигуляли монохромні луки на премію YUNA
Селебріті
Вся родина разом: Камалія з Захуром та двома доньками вигуляли монохромні луки на премію YUNA
Улюблений секретний інгредієнт: Салем приготував стейк лосося з гарніром із огірків та особливим соусом
Селебріті
"Улюблений секретний інгредієнт": Салем приготував стейк лосося з гарніром із огірків та особливим соусом
Наслідний принц Йорданії показався з 1,5-річною дочкою у День прапора
Селебріті
Наслідний принц Йорданії показався з 1,5-річною дочкою у День прапора
Рідкісна поява: Анна Вінтур разом із 38-річною дочкою вигуляли весняні луки на Бродвеї. Фото
Селебріті
Рідкісна поява: Анна Вінтур разом із 38-річною дочкою вигуляли весняні луки на Бродвеї. Фото
Наша любов: мама Сердючки в 2-ий день народження онучки показала милі фото
Селебріті
"Наша любов": "мама Сердючки" в 2-ий день народження онучки показала милі фото
Дякую за життя: Вітвіцька привітала маму з днем народження і показалася разом із нею на фото
Селебріті
"Дякую за життя": Вітвіцька привітала маму з днем народження і показалася разом із нею на фото
Більше матеріалів