Суд позбавив Власенка мандата

6 березня 2013, 19:08

Вищий адміністративний суд позбавив Сергія Власенка депутатського мандата.

Відповідне рішення на засіданні 6 березня зачитав суддя Михайло Зайцев, пише "Українська правда".

"Колегія суддів приходить до висновку, що викладені у позовній заяві обставини є обґрунтованими, а тому адміністративний позов підлягає задоволенню", - зачитав суддя.

"Адміністративний позов голови Верховної Ради Володимира Рибака до народного депутата Сергія Власенка про дострокове припинення повноважень народного депутата задовольнити. Достроково припинити повноваження Власенка", - додав суддя.


Він підкреслив, що рішення остаточне і оскарженню не підлягає.

Таким чином суд визнав, що Власенко, будучи народним депутатом, займався адвокатською діяльністю.

Як відомо, 1-го березня голова ВР Володимир Рибак звернувся до ВАСУ з проханням позбавити Сергія Власенка депутатського мандата на підставі рішення регламентного комітету, який нібито відбувся 27-го лютого.

Водночас депутати від опозиції, які є членами комітету, заявили, що комітет не збирався, а тому жодного рішення не приймав.

Однак 4 березня більшість регламентного комітету відмовилась переглядати рішення про звернення до суду з проханням позбавити Власенка депутатського мандату.

6 березня Генеральна прокуратура підтвердила, що Сергій Власенко виступав на судах Юлії Тимошенко в якості захисника не як адвокат, а як народний депутат.

Фото з сайту "Батьківщини"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів