Матіос: Людмила Янукович - проста і щира жінка

9 червня 2013, 13:51

Письменниця і депутат від партії "Удар" Марія Матіос мала нагоду поспілкуватися з першою леді Людмилою Янукович. За словами Матіос, дружина президента виявилася дуже простою у спілкуванні та щирою жінкою.

Про це опозиціонерка розповіла радіо "Свобода", коментуючи прихід Янукович на виставу за книгою Матіос у Донецьку у травні.

За словами письменниці, навколо візиту першої леді на прем’єру вистави не було ажіотажу.

"Коли я почула, що буде перша леді на виставі, чесно сказати, я дуже засмутилася. Я уявила ці коридори – із перевіркою, із охороною! Нічого цього не було. Це було гарно", - зауважила Матіос.


"І якщо людина після вистави плаче і каже, що "по мені мурашки бігали", то я повірила. Бо ж треба бути видатним актором, щоб зімітувати сльози чи, примусово стоячи, 17 хвилин аплодувати", - додала письменниця.

За її словами, Людмила Янукович – "дуже проста у спілкуванні".

Матіос сподобалося спілкуватися з Людмилою Янукович

"Це було довге спілкування, бо вона згадувала свої поїздки до Івано-Франківська. Вона каже, дослівно, що Івано-Франківщина і Львівщина – це єдині регіони, де зберігаються правдиві народні традиції… Каже, що в нас (на сході), на жаль, цього немає", - розповіла письменниця.

Матіос зазначила, що дружина президента прийшла на виставу з товаришками та братом.

Людмила Янукович йде на виставу Матіос

Що ж до того, чи почувається Янукович віддаленою від чоловіка, то письменниця про це не запитувала.

"Я теж там була без чоловіка, це ж не означає, що це самотність людська. Я не знаю. Це є дуже приватні речі, про які й запитувати не випадає. Та, знаєте, статус першої леді, він, напевно, дуже важкий, і я можу лише здогадуватися, що насправді думають і відчувають люди, які є в тому статусі. Я думаю, що це дуже непросто", - сказала Матіос.

"Вона проста у спілкуванні і така щира. Очевидно, вона має потребу у спілкуванні", - зазначила депутатка.

За спостереженням Матіос, "багато жінок в Україні дуже мало бачать своїх чоловіків" – і це не залежить від того, яку посаду обіймає чоловік чи дружина.

Фото "Новости Донбасса"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів