Януковича просять закрити ресторан Свєтлакова

5 липня 2013, 13:36

Мешканці будинку в центрі Києва вимагають закрити ресторан російського шоумена Сергія Свєтлакова.

Заклад громадського харчування з узбецькою кухнею, який нещодавно відкрив Свєтлаков, не дає нормально жити киянам. Обурені жителі столиці просять президента Віктора Януковича прикрити ресторан, пише "Комсомольська правда в Україні".

Мешканці дев'ятиповерхівки на вулиці Червоноармійській, на першому поверсі якої розміщено ресторан, ще під час будівництва закладу були обурені постійним шумом і появою тріщин у стінах квартир.

І тепер, коли чайхана почала роботу в тестовому режимі, ситуація загострилася до краю. Мешканці напіваварійного будинку навіть написали скаргу Віктора Януковича з вимогою закрити заклад, через який їх життя перетворилося на суцільне пекло.


"З зими 2012 Свєтлаков вкрав наш життєвий простір! Квартири перетворилися на смердючі музичні шкатулки", - розповіла одна з мешканок будинку.

"Будівельники зробили жорстке кріплення в будинку під систему вентиляції, і ось вже кілька місяців ми сходимо з розуму від шумових і теплових ефектів, пов'язаних з роботою цих витяжок - гул у квартирах 24 години на добу!", - додала жінка.

За словами обурених киян, їм надокучає ще й запах гару

"Працівники завезли в ресторан деревне вугілля, щоб робити шашлики на мангалі всередині приміщення. І якщо взимку і навесні ми цілодобово дихали сирим цементом, то тепер - неприємними запахами м'яса, цибулі і гару. А найгірше їдкий кальянний дим".

Кияни скаржаться на ресторан Свєтлакова

Про те, що будинок 1968 будівлі не пристосований для відкриття в ньому закладів ресторанного типу, поділився з "Экспресс-газетой" архітектор Едуард Бєльський, який проектував будівлю.

"У житлових будинках дозволено влаштовувати ресторани на 50 відвідувачів, до того ж без музичного супроводу. У Свєтлакова ресторан площею 1100 квадратних метрів на 500 посадкових місць", - зауважив він.

"Власники закладу без дозволу Київводоканалу підключили ресторан до каналізації, накривши каналізаційний люк, обслуговуючий будинок, літнім майданчиком", - додав архітектор.

Мешканці будинку писали скарги та звернення з проханням перевірити ресторан у всілякі інстанції - починаючи від столичної мерії і закінчуючи особистим зверненням до президента України Віктору Януковичу. Та відповідь одна й та сама: "Йдуть перевірки".

До речі, Свєтлаков і його партнер знову перенесли офіційне відкриття ресторану, яке планувалося спочатку на червень, потім на липень, а тепер вже на вересень.

Фото "Экспресс-газеты"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів