Лідера "Femen" побили у кафе

28 липня 2013, 11:56

Лідер руху "Femen" Ганна Гуцол у суботу ввечері була побита.

Як повідомляє прес-служба руху, в одному з київських кафе на Гуцол напав чоловік. На очах у відвідувачів і адміністрації кафе він побив Ганну до крові, завдавши кілька ударів по обличчю.

"Після цього злочинець відібрав у Ганни ноутбук, в якому знаходилася стратегічна інформація руху "Femen", і пішов", - йдеться у заяві руху.

Там також наполягають на тому, що три активістки руху і фотограф були побиті і викрадені співробітниками українських правоохоронних служб в суботу перед запланованою акцією протесту проти приїзду президента Росії Володимира Путіна і глави РПЦ Кирила.


Гуцол розбили обличчя

"Як повідомлялося, активістки і журналіст були жорстоко побиті і вивезені на автомобілі в невідомому напрямку. Через 5 годин "Femen" отримали телефонний дзвінок від співчуваючого чоловіка, який повідомив, що дзвонить на прохання Дмитра Костюкова. Чоловік передав інформацію з вуст викраденого журналіста про те , що він і 3 активістки "Femen" були доставлені в Оболонське відділення міліції після викрадення", - повідомила прес-служба.

"На даний момент Дмитро та активістка Оксана Шачко знаходяться в лікарні, у Оксани серйозний забій грудної клітини, а Дмитру зашивають побите обличчя", - стверджують у "Femen".

За інформацією руху, фотограф та Оксана Шачко залишаються до ранку в лікарні швидкої допомоги, Олександра Шевченко та Яна Жданова ніч проведуть в тюремній камері. А в неділю має відбутися суд над ними за звинуваченням у "дрібному хуліганстві".

Нагадаємо, у суботу в столичному главку міліції повідомили про затримання трьох представниць руху Femen і молодика, який їх супроводжував, за дрібне хуліганство і непокору співробітникам правоохоронних органів.

Фото прес-служби "Femen"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів