Тягнибок розповів, чому їздить на дорогому авто

27 серпня 2013, 10:01

Лідер партії "Свобода" Олег Тягнибок вважає, що має право їздити на дорогому автомобілі.

Про це він заявив в інтерв'ю "Радіо "Свобода".

"Товариство, це вже є просто смішно. Я є головою політичної сили, великої політичної сили, політичної сили, яка має 37 депутатів в українському парламенті, політичної сили, яка ухвалила рішення, що голова партії повинен їздити у безпечному автомобілі, що голова партії повинен їздити в автомобілі, який дозволить йому пересуватися всією Україною", - зазначив він.

Тягнибок звалив відповідальність за вартість свого авто на партію

"Я навіть не хочу вам розказувати і порівнювати з іншими політиками, але я також не є бідна людина. Даруйте, будь ласка, але мені 45 років. Тобто Ви вважаєте, що я за 45 років, будучи більше ніж 10 років депутатом українського парламенту, і депутат має досить велику зарплату, більше того, я походжу не з бідної сім’ї, з достатньо заможної сім’ї…", - уточнив політик.

Тягнибок також додав, що "партія ухвалила рішення, що голова партії повинен мати саме такий автомобіль, такою маркою автомобіля, до речі, користується переважна більшість, у тому числі і опозиційних політиків".

"І тоді один з наших партійців сказав: у мене є такий автомобіль, я можу дати для користування голові партії цей автомобіль. Що є в тому незаконного? Що є в тому поганого? І от, Ігор Мірошниченко, будучи успішним підприємцем, передав мені для користування цей автомобіль. Я ним користуюся", - підсумував він.


Як відомо, Тягнибок їздить на позашляховику "Toyota Sequoia".

Фото "novosti.dn.ua" з сайту "ТСН"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів