Активістки "Femen" втекли з країни

1 вересня 2013, 10:12

Активістки "Femen" залишили Україну після того, як були викликані на допит.

Як повідомляє прес-служба руху, 30-го серпня феменки Яна Жданова, Анна Гуцол та Олександра Шевченко були викликані слідчим на допит. Це "означало, що активістки будуть переведені зі статусу "підозрюваних" у статус "обвинувачених" .

"Побоюючись за своє життя і свободу, активістки здійснили втечу з України до Європи з метою продовжувати "Femen" діяльність", - йдеться у повідомленні.

Також дівчата підкреслили, що "навіть подібні репресії не зупинять активну діяльність руху в Україні, Росії та інших диктаторських державах".

Прес-служба руху заявила, що починаючи з липня 2013-го року українські члени міжнародного руху "Femen" систематично піддавалися переслідуванням, жорстоким побиттям, викраденням і неодноразово отримували на свою адресу погрози.

"Остання провокація проти руху була підготовлена ​​і реалізована українськими правоохоронними органами, в результаті якої в київський офіс руху було підкинуто вогнепальну зброю, вибухівку і фотопортрети Путіна і патріарха Кирила", - йдеться в повідомленні.

Як наслідок, було відкрито кримінальну справу проти "Femen" за статтею 263 про незаконне зберігання зброї, що загрожує активісткам позбавленням волі до 5-ти років.

Фото з сайту "Femen"


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів