Українська правда

Батьківство принца Вільяма перевірять ДНК-тестом?

2 вересня 2013, 13:45

Мачуха принца Вільяма герцогиня Корнуольська Камілла, кажуть, засумнівалася, що новонароджений принц Джордж є його сином.

Подейкують, жіночка вимагає довести батьківство Вільяма за допомогою ДНК-тесту, пише "The Showbiz Spy".

Мовляв, Камілла вважає, що маленький Джордж геть не схожий на батька. Тож Кейт Міддлтон має довести королівській родині, що ця дитина дійсно від принца Вільяма.


Букінгемський палац не коментує скандальні чутки про можливий ДНК-тест.

Натомість днями Кейт вперше після пологів з'явилася на публіці.

Кейт Міддлтон вперше з'явилася на людях після пологів

Трохи більше ніж через місяць після народження сина Міддлтон з чоловіком відвідали відкриття марафону "Вогняне кільце" на острові Англсі в Північному Уельсі, пише "NY Daily News".

Подружжя зустрілися з учасниками забігу і волонтерами. Молода мама Кейт мала щасливий та сяючи вигляд.

Вільям з дружиною прибули на захід без сина - маленький Джордж залишився з бабусею.

До слова, очікується, що восени має відбутися хрещення малюка.

Кажуть, Кейт і Вільям вже обрали хрещеного батька своєму синові.

Як пише "The Sun", королівське подружжя запропонувало стати їхнім кумом своєму другу Гаю Пеллі.

31-річний Гай є власником нічного клубу і, кажуть, дуже радий, що його похресником може стати принц Джордж.

Кого ж Вільям і Кейт запросять у хрещені мами - покищо невідомо.

Нагадаємо, принц Джордж з'явився на світ 22-го липня.

Прінтскрін "NY Daily News"

Останні матеріали
По-іншому не могло бути: Lama розповіла, чи зраджувала у стосунках та скільки тисяч доларів їй потрібно для комфортного життя
Селебріті
"По-іншому не могло бути": Lama розповіла, чи зраджувала у стосунках та скільки тисяч доларів їй потрібно для комфортного життя
Ми завжди намагалися бути найкращими батьками: Вікторія Бекхем уперше порушила мовчанку щодо конфлікту з Брукліном
Селебріті
"Ми завжди намагалися бути найкращими батьками": Вікторія Бекхем уперше порушила мовчанку щодо конфлікту з Брукліном
Вся родина разом: Камалія з Захуром та двома доньками вигуляли монохромні луки на премію YUNA
Селебріті
Вся родина разом: Камалія з Захуром та двома доньками вигуляли монохромні луки на премію YUNA
Улюблений секретний інгредієнт: Салем приготував стейк лосося з гарніром із огірків та особливим соусом
Селебріті
"Улюблений секретний інгредієнт": Салем приготував стейк лосося з гарніром із огірків та особливим соусом
Наслідний принц Йорданії показався з 1,5-річною дочкою у День прапора
Селебріті
Наслідний принц Йорданії показався з 1,5-річною дочкою у День прапора
Рідкісна поява: Анна Вінтур разом із 38-річною дочкою вигуляли весняні луки на Бродвеї. Фото
Селебріті
Рідкісна поява: Анна Вінтур разом із 38-річною дочкою вигуляли весняні луки на Бродвеї. Фото
Наша любов: мама Сердючки в 2-ий день народження онучки показала милі фото
Селебріті
"Наша любов": "мама Сердючки" в 2-ий день народження онучки показала милі фото
Дякую за життя: Вітвіцька привітала маму з днем народження і показалася разом із нею на фото
Селебріті
"Дякую за життя": Вітвіцька привітала маму з днем народження і показалася разом із нею на фото
Більше матеріалів