Українська правда

Огнєвіч розповіла, як зросли її гонорари після "Євробачення"

16 вересня 2013, 13:45

Фіналістка цьогорічного "Євробачення" Злата Огнєвіч зізналася, що її гонорари зросли після участі у конкурсі. Однак співачка і досі не знає, скільки її команда витратила на підготовку до нього.

Про це Злата розповіла Каті Осадчій у "Світському житті".

Огнєвіч зізналася, що після третього місця на "Євробаченні-2013" її гонорари зросли на 35 відсотків.


Але менеджери співачки чомусь ретельно приховують від Злати інші цифри.

 Цікаво, що саме у цій сукні Огнєвіч мала виступати на "Євробаченні", але через проблеми з освітленням сукню заборонили

"Я дійсно не знаю, скільки мої менеджери і продюсери витратили на "Євробачення ". Вони мені кажуть: "Тобі краще не знати, ти будеш спокійно спати". Однак інформація про 35% офіційна, від мого директора. Цю інформацію знають всі", - зазначила артистка.

Крім того, на конкурсі "Міс Всесвіт -2013", який нещодавно відбувся у столиці, Злату назвали "Найкрасивішою співачкою року".

Нагадаємо, Злата Огнєвіч з піснею "My Gravity" посіла третє місце. Першою стала Еммілі Де Форест з Данії.

Фото ТаблоID

Останні матеріали
Так воно і є: Саліванчук із гумором відповіла на закиди, що недотр*хана, та закликала чоловіків діяти
Селебріті
"Так воно і є": Саліванчук із гумором відповіла на закиди, що "недотр*хана", та закликала чоловіків діяти
Колишній Еністон з'явився на кінопрем'єрі з дружиною через кілька днів після народження первістка
Селебріті
Колишній Еністон з'явився на кінопрем'єрі з дружиною через кілька днів після народження первістка
Не тільки люблю: Могилевська висловилася про дітей свого чоловіка та розкрила, з ким піде до школи прийомна донька
Селебріті
"Не тільки люблю": Могилевська висловилася про дітей свого чоловіка та розкрила, з ким піде до школи прийомна донька
Стріп і Гетевей у палкому червоному, а Блант у сукні з 25-ти тисяч пір'їн: луки зірок на прем'єрі Диявол носить Prada 2
Фешн
Стріп і Гетевей у палкому червоному, а Блант у сукні з 25-ти тисяч пір'їн: луки зірок на прем'єрі "Диявол носить Prada 2"
Тополя на силовому тренуванні в залі похизувалася рельєфними м'язами. Відео
Селебріті
Тополя на силовому тренуванні в залі похизувалася рельєфними м'язами. Відео
Можу собі дозволити: Дорофєєва з нагоди 36-річчя похвалилася довгими ногами на фото в шкіряному кріслі
Селебріті
"Можу собі дозволити": Дорофєєва з нагоди 36-річчя похвалилася довгими ногами на фото в шкіряному кріслі
Ще один рік, який мене не зламав: Приходько у 39-й день народження подякувала хейтерам і пояснила, чому вони потрібні
Селебріті
"Ще один рік, який мене не зламав": Приходько у 39-й день народження подякувала хейтерам і пояснила, чому вони потрібні
Готичне, силуетне і в стилі 90-х: яке літнє взуття буде в тренді цього року
Фешн
Готичне, силуетне і в стилі 90-х: яке літнє взуття буде в тренді цього року
Більше матеріалів