Репер Серьога написав про "уркагана" Януковича та "тхора" Яценюка

24 лютого 2014, 13:25

Телеведучий та репер Серьога, справжнє ім'я якого Сергій Пархоменко, написав жорсткого вірша про екс-президента Януковича та опозицію.

Артист, який свого часу співав про "Чорный бумер", цього разу висловив свою позицію, щодо подій в Україні.

Своє послання Серьога опублікував у Instagram, однак згодом чомусь видалив. Але вірш все одно встигли опублікувати ЗМІ.

"Уйдет уркаган, вопрос не в том со щитом или вынесут вперед ногой. Кто будет править страною потом? Где парень, что всех поведет за собой?" - цитує слова репера "ТСН".


Серьога написав все що думає про українських політиків, а потім видалив?

Однак й до опозиції у Серьоги не менш негативне ставлення. Зокрема, артист порівнює Арсенія Яценюка з тхором, а Тимошенко - з лисицею:

"Этот очкарик похож на хорька, зловонный продажный тхор! Даешь в президенты его пока: вторит героев хор! В темнице томится девица-краса, но ее нора не за нашим бугром приглядись народ, она же лиса вороватая и черноротая".

Далі, Серьога згадує й про Кличка "плечистого голема" й "шоколадного амбала" Порошенка.

"Плечистый голем покняжить рад эх, царскую шубу примерить бы. Сонм его аргументов: ударов град. Не хотите ль такого премьера вы? И есть еще шоколадный амбал, кто выбирает этого свина? Льет в детские сладости масло из пальм, а в революции топку - масло машинное!" - зарифмував репер.

Нагадаємо, останні роки репер Серьога не надто активно займався творчою діяльністю. Натомість артист брав участь у якості судді одного з талант-шоу України.

Фото з сайту Серьогі

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів