Руслана отримала нагороду "Найхоробрішої жінки" з рук Обами. ВІДЕО

4 березня 2014, 21:54

Українська співачка Руслана Лижичко опинилася серед десяти "Найхоробріших жінок планети" за версією Державного департаменту США.

У вівторок, 4-го березня, артистка отримала нагороду з рук першої леді США Мішель Обами.

Фотографію того, як дружина американського президента вручає Руслані приз оприлюднив у своєму Twitter посол США в Україні Джеффрі Пайєтт.

"Руслана отримує Міжнародну нагороду за мужність серед жінок під овації стоячи у Вашингтоні", - підписав знімок посол.


Мішель Обама і Руслана

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

З нагоди Міжнародного дня відваги жінок, 4-го березня, в Америці оприлюднили імена десяти найсміливіших жінок світу, повідомляє прес-центрі Держдепартаменту США.

Щорічно в Америці обирають жінок з різних країн світу, які продемонстрували виняткову мужність і лідерство в пропаганді миру, справедливості, боротьбі за права людини, гендерну рівність та права жінок. При цьому ці жінки часто ризикували своїм життям заради цього.

Так, у цьогорічному списку фігурує українська співачка та громадянський активіст Руслана Лижичко, яка активно підтримувала Майдан.

У списку мужніх представниць "прекрасної статі" імена жінок з різних професій – жінка-акушер з пологового будинку в Афганістані, правозахисниця з Фіджі, адвокат із Зімбабве, жінка-єпископ з Грузії, голова Трибуналу Гватемали та інші.

З часу створення цієї нагороди у 2007 року Держдепартамент відзначив 76 жінок з 49 різних країн світу.

Відео "Голос Америки", фото з Twitter

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів