Кіра Муратова: У мене нема претензій до України

14 березня 2014, 18:00

Режисер Кіра Муратова заявила, що могла б висловити особисті претензії до України, але вона їх не має.

Про це повідомляє видання "Сolta.ru".

"Я об'єктивно дивлюся на речі, на те, що пережили люди в Києві, чому вийшли воювати проти конкретного зла", - сказала Муратова.

Режисерка також зазначила, що вона добре розуміє людей - бо їх дістали, їх занадто довгий час гнобили і принижували.


"Українців, так само як і молдаван, в Росії вважали дурнями, анекдоти розповідали про їх дурості, а вони посміхалися - так, ми дурні. Настав момент, народ вирішив повстати і змінити своє життя - вони мали на це право. Я на боці цього народу, мені зрозуміло їх прагнення змінити систему", - поділилася режисерка.

Муратова підтримала українців, які вийшли на Майдан

На зауваження про те, що революцію у Києві влаштували нібито радикали, Муратова сказала:

"Це неправда. Я бачила, що відбувається в прямому ефірі, говорила з тими, хто був на Майдані. Там був вінегрет з різних людей - і радикали там були, і інтелігенція, і сільські люди - маса повного відчаю народу. Вони тижнями жили на холоді, голодні і бідні люди. Вони вмирали за те, щоб їх перестали принижувати. Я співчуваю їм".

Компроміс режисерка вбачає у тому, аби віддати Крим.

"Неможливо протистояти такій сильній армії. Але наскільки ж мені огидні ці територіальні конфлікти! Мені незрозуміло, кому з людей від мистецтва вони можуть подобатися, як можна підтримувати ідею завоювання територій", - зауважила Муратова.

Фото "Comments.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів