Джим Керрі отримав докторський науковий ступінь

27 травня 2014, 18:20

Американський актор Джим Керрі отримав почесну ступінь доктора образотворчих мистецтв.

Комік піднявся на сцену університету менеджменту імені Махаріші в штаті Айова, щоб сказати прощальну промову всім випускникам 2014-го року.

Як і годиться, Керрі додав до свого спічу гумор, повідомляє "Us Weekly".

"Я хочу подякувати всім піклувальників, адміністраторів і вчителів свого факультету за створення такої установи, гідної ідеалів просвітництва Махаріші. Крім того, за допомогою трансцендентної освіти і ведичних знань студенти можуть лінуватися двічі на день протягом годині-півтори", - пожартував Джим.


Джим Керрі тепер доктор образотворчих мистецтв

52-річний актор впевнений, що вік не може стати на заваді навчанню й освіту здобувати ніколи не пізно:

"Рішення, які ми робимо зараз, засновані на любові і страху. Багато хто з нас вибрали цей шлях через страх, який вони прикривали практичними потребами. Те, що ми дійсно хочемо отримати від життя, ми навіть боїмося попросити у Всесвіту".

"Я можу послужити вам доказом, що боятися робити щось нове не буває пізно. І якщо Всесвіт не дає вам бажаного прямо зараз, це тільки тому, що він дуже зайнятий виконуючи ваше замовлення", - додав Керрі.

Університет, який закінчив Джим Керрі, носить ім'я Махаріші Йоги, автора ведичних книг та індійського гуру. Цьому інституту 40 років, він практикує, як називають це місцеві викладачі, новий підхід до навчання.

Фото з Facebook Джима Керрі

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів