Екс-"ВІА Гра" Котова вразила розтяжкою у стрінгах. ФОТО

3 липня 2014, 16:58

Екс-"ВІА Гра" Тетяна Котова викликала обурення своїх прихильників у соцмережі після того, як виклала світлину у стрінгах. На фото Таня розтяглася у поперечному шпагаті.

Пізніше, побачивши реакцію, Котова прокоментувала свій вчинок в Instragam.

"Прочитала коментарі до останнього посту і вирішила внести трохи ясності у своє розуміння слова "скромність". Для мене це гідність. Вона прикрашає і приборкує, а не причепурюються і розбещує, як сором'язливість, скритність, розбещеність та інше. Багатьом здається, що скромність схожа на перешкоду, за якою ховається невпевнена, нездатна, боязка людина-комплекс", - написала Таня.

За це фото Котову, яка і раніше демонструвала тіло, назвали нескромною

"Я запалюю на танцмайданчиках, я подорожую світом, я співаю в різних містах, я фотографуюся для обкладинок журналів, я знімаюся у фільмах, але, при всьому при цьому, я вважаю себе скромною. Все це я роблю не для того, щоб блиснути новим вбранням і заробити кілька тисяч лайків, а тому, що просто жити по-іншому не можу", - зауважила білявка.


"…Та й кадри викладаю зовсім не для позерства, а для того, щоб надихнути кожну (кожного) з вас на красу. Я щиро вірю, що будь-яка дівчина - при бажанні, при любові до життя, до себе, до світу здатна бути красивою. А будь-який чоловік не повинен забувати про те, щоб захоплюватися прекрасним і дбайливо ставитися до своїх обраниць", - зауважила співачка.

Нагадаємо, нещодавно Тетяна крутила сідницями на пляжі у Туреччині.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів