9-річна українка перемогла на конкурсі у Вітебську. ВІДЕО

14 липня 2014, 13:10

9-річна Настя Багінська з Білої Церкви завоювала гран-прі музичного конкурсу "Вітебськ-2014", яки проходив у рамках фестивалю "Слов'янський базар".

Як повідомляє "Комсомольська правда в Україні", Настя з легкістю обійшла двадцять конкурентів з вісімнадцяти країн світу і заслужено везе додому переможний гонорар - 5 тисяч доларів.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:


Перша премія і 3 тисячі доларів дісталися білорусці Зінаїді Купріянович, друге місце поділили українець Андрій Бойко і грузин Лізі Шавгулидзе, "бронза" - у Міки з Вірменії.

"Це моя друга перемога на міжнародному конкурсі. З багатьма хлопцями я встигла подружитися під час конкурсу, будемо спілкуватися і після нього, я впевнена. Крім співу, дуже люблю коней: з п'яти років на них їжджу, ходжу на танці, на ковзанах катаюся. А вже цієї осені хочу записатися на хор, плавання і сольфеджіо", - розповіла маленька співачка.

До речі, перемогу Насті пов’язали з музичним продюсером Владом Багінським, який, до того ж, відбирає таланти з України на конкурс у Вітебську.

"Нехай собі чешуть язики! Вона ж не моя племінниця або дочка. Це талановита дитина, талановита безумовно", - сказав сам Багінський.

Відео з YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів