Американофоб Задорнов закликає накрити Україну ракетним вогнем

21 липня 2014, 15:47

Російський сатирик Михайло Задорнов продовжує у всьому звинувачувати США та закликає вводити у боєготовність усю російську армію.

Черговий опус про "Захід, що загниває" та натяки на те, щоб накрити Україну ракетним вогнем він опублікував у своєму Live Journal.

"Мені здається, треба негайно приводити в бойовий стан всю нашу армію. Відповісти на ті провокаційні обстріли, які ведуться з українського боку по російській землі", - заявив Задорнов.

Далі ж він натякнув, що можна влаштувати й ракетний обстріл по українській території, за прикладом з китайцями:


"У свій час на острові Даманському китайці теж влаштовували такі провокації, а потім один з місцевих офіцерів дав команду накрити все ракетним комплексом на кілька кілометрів убік від російського кордону. Китайці ніколи більше туди не сунулися! Офіцера зняли з посади, але при цьому нагородили".

Сатирик також впевнений, що той, хто перший оголошує про трагедію - той і винен у ній.

Задорнов вважає, що час "відповісти на ракетні обстріли України"

"Бувають дуже заплутані історії, коли незрозуміло, хто стоїть біля витоків замовного вбивства або терористичного акту. У такому випадку треба просто подивитися, хто першим після злочину зробив заяву. Той і є провокатор і першим вирішив виправдатися. Так хто ж оголосив про збитий Боїнгу першим? Америка!" - заявив Задорнов, який не перший рік у всьому бачить провину Америки.

Артист впевненій, що Росію намагаються змусити вступити у військовий конфлікт, а та ніяк не втягується. Тому то, за логікою Задорнова, США й влаштувало "серйозну провокацію, щоб мати право ввести натовські війська "миротворців" на територію Східної України".

"Розумію, чому Путін так спантеличений вперше за останні місяці. Ця провокація була настільки таємно спланована, що наші нічого про неї не змогли заздалегідь дізнатися. Програш це? Думаю, що ні. Але жертв буде багато. Не сумніваюся, що Америка зрештою потерпить серйозний провал. Але до цього ще багато накоїть бід", - зауважив він.

Наостанок Михайло Задорнов пояснив, що насправді дуже добре, що увесь світ лає Путіна. Мовляв, "якщо лають, значить, він усе робить правильно!".

Фото pravda-tv.ru

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів