Паранойя Путіна: Професійний дегустатор перевіряє страви на отруту

25 липня 2014, 17:21

Російський президент Володимир Путін, кажуть, страшенно параноїть, що його можуть отруїти. Тому усі страви для політика спершу куштує професійний дегустатор.

Про страхи політиків пов'язаних з їжею пише видання "The Independent".

За даними журналістів, Путін користується послугами професійного дегустатора повний робочий день. Таким чином лідер Росії сподівається вберегти себе від отруєння. Кажуть, що частенько для Путіна готує не шеф-повар, а один зі співробітників його охорони.

"Якби ви були Володимиром Путіним, вам можна було б пробачити відчуття нині легкої параної, оскільки західний світ по черзі звинувачує, лає, паплюжить і проклинає вас за катастрофу малайзійського авіалайнера", - пише видання.


Путін боїться, що його отруять?

Інформацію про особистого дегустатора Путіна розповіли у "Club des Chefs des Chefs" - клубі, члени якого готують страви для глав держав і світових лідерів.

Окрім паронаїдального Путіна виданню повідали й деякі подробиці про королеву Великобританії та президента США.

Так, Єлизавета II, виявляється, уникає вживати морепродукти, а Барак Обама терпіти не може буряк.

До слова, президенти США не їдять нічого, що не було приготовлено обслугою Білого дому і не було подано охоронцем Білого дому у формі офіціанта.

"Якщо президент їде на зарубіжний саміт, його охорона заздалегідь з'ясовує меню і привозить всі інгредієнти з Вашингтона", - йдеться в статті.

Тож, на думку журналіста "The Independent", тепер і Путін, ймовірно, дотримується цього правила й "приносить з собою власні сіль, перець, соус, бутильовану воду і серветку - просто для підстраховки, розумієте?".

Фото з сайту Путіна

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів