Панін розповів про позашлюбних дітей

4 серпня 2014, 16:34

Російський актор-скандаліст Олексій Панін зізнався, що має двох позашлюбних доньок - Марію та Софію.

Дівчаткам по три роки, вони народилися з різницею у два дні від двох різних коханок артиста. Про це Панін розповів "Экспресс-газете".

"Їм по три рочки. Одна народилася 19 квітня, друга – 21. Маша і Соня. Так сталося, що жінки, які їх народили, мріяли про дітей. Але до мене у Тетяни і Ольги не виходило завагітніти ", - компетентно повідомив Олексій.

Він підкреслив, що з обома жінками зберіг чудові стосунки.


Панін розповів про двох позашлюбних доньок. Одна від білявки Тетяни

"Вони раді, що у них є діти. Ніхто нікого не обманював. Зізнаюся, не очікував, що Оля народить Соню, а от про вагітність Тані дізнався одразу. З самого початку Ольга і Тетяна мені сказали: "Претензій до тебе як до батька немає". Але незважаючи на те, що в моєму житті зараз настали не найкращі часи, я допомагаю фінансово всім дітям", - запевнив він.

Як з’ясувалося, у однієї з коханок Паніна – Тетяни є чоловік.

"У Тетяни є чоловік, його дівчинка називає татом, і було б неправильно, якби я претендував на це місце. Ми всі в чудових стосунках, і інші мої діти вважають Машу сестричкою. Тест ДНК я проводити не збираюся: вважаю Машу дочкою... Соня носить моє по батькові - Олексіївна, але у неї не моє прізвище, вона – Могучева", - додав актор.

Як повідав Олексій, його мати знає про існування онучок, у всіх теплі стосунки.

Нагадаємо, нещодавно Панін завив, що йде у монастир.

Фото "Экспресс-газеты"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів