Пореченков: В Україні відбувається геноцид російського народу

15 жовтня 2014, 15:32

Російський актор Михайло Пореченков захоплюється позицією режисера Нікіти Міхалкова і вважає, що в Україні відбувається геноцид російського народу.

Про це він заявив у інтерв'ю "Ленте.ру".

"Ви знаєте, коли ми знімали картину "Піддубний", ми уявити не могли, що таке почнеться. І ми спокійно жили і знімали на Україні. І говорили там російською. І тоді ніяких подій не було й близько, і ми спокійно існували в пограбованій, злиденній, приниженій країні, яка є нашим найближчим сусідом. А коли вийшла картина "Піддубний", її розірвали на шматки, і вже потім не пустили на Україну, звинувачуючи нас у всіх страшних гріхах", - почав Пореченков.

Далі актор взагалі заявив, що в Україні кояться страшні речі стосовно росіян.


"Геноцид єврейського народу визнали, вірменського - визнали; а геноцид російського народу не визнають, хоча він триває на Україну, і може прийти сюди", - впевнений він.

Пореченков впенений, що в Україні влаштували геноцид росіян

Михайло Пореченков поважає позицію режисера Нікіти Міхалкова і вважає її правильною. А тим, кому не подобається Росія, він радить їхати геть:

"Демократи і ліберали кажуть: "ах, який Захід прекрасний...!". Так, у нас інша країна, зі своїми особливостями. Не приймаєте це? Ну, слава Богу, що ж ви тут так мучитеся, їдьте звідси і дайте нам можливість жити, як ми хочемо. Чого вам тут залишатися? Мало того, що ви самі мучитеся, так ще й нам кров псуєте".

"Я росіянин. Бігти мені нікуди, у мене немає навіть малої батьківщини, тому я залишаюся тут і буду робити все, щоб ця країна процвітала і була прекрасною. І ось Нікіта Сергійович якраз говорить про це: хлопці, потрібно робити хоч що-небудь для того, щоб країна була, жила, щоб тут жили ваші діти, щоб не було соромно за свою країну", - додав актор.

Наостанок Пореченков зауважив, що про Україну вже давно написана "вся правда", а ті хто закликають до Майдану в Росії - вороги.

"Михайло Опанасович Булгаков про Україну все написав в "Білій гвардії". Але вони не хочуть це читати, не хочуть це пам'ятати. Кривава муть піднялася, вони зжили в собі взагалі все людське, і тепер самі себе знищують. Це шлях в нікуди, в забуття", - впевнений він.

"Але я думаю - життя переможе. Люди, у яких є голова на плечах, розуміють, що тут допускати такого не можна. Всі ці площі Болотні, Сахарова... Слава Богу, що тут не сталося того, що на Україні! Безголові люди, які закликають до Майдану тут - просто вороги, які хочуть втопити країну в крові", - резюмував Пореченков.

Фото михаилпореченков.рф

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів