Іглесіас повідомив про розлучення з Курніковою

15 жовтня 2014, 16:44

Іспанський співак Енріке Іглесіас заявив, що він вже встиг розлучитися з тенісисткою Анною Курніковою.

39-річного артиста, схоже, так дістали запитання про його весілля з росіянкою, що він вирішив зробити шокуюче зізнання. Щоправда, не відомо, чи Енріке сказав правду, чи просто таким чином пожартував з журналістів.

Іглесіас зустрівся з представниками ЗМІ після свого концерту у Лос-Анджелесі, пише "The Huffington Post".

"Я вам дещо скажу. Коли ви перебуваєте в компанії друзів і починаєте базікати, перше питання завжди це:"Ти одружений?", "У тебе є хлопець?", "У тебе є подружка?", "У вас є діти?". Це нормально", - заявив в інтерв'ю співак.


Один з журналістів не втримався й запитав, чи одружений сам Енріке, на що отримав досить неочікувану відповідь.

Енріке Іглесіас нещодавно казав, що не хоче одружуватися, а зараз заявив, що розлучився

"Нині я розлучений. Я розлучився три дні тому, і я хочу вам, хлопці, дати ексклюзив. Я серйозно. Ні, серйозно. Не смійтеся", - заявив Іглесіас з кам'яним обличчям.

Однак не всі журналісти сприйняли на віру слова іспанської зірки. Адже Іглесіас і Курнікова не надто люблять говорити про особисте життя.

Нагадаємо, Енріке Іглесіас та Анна Курнікова познайомилися в 2001-му році на зйомках його кліпу на пісню "Escape".

Відтоді парочку весь час закидають питаннями щодо весілля. Та нещодавно Іглесіас заявив, що взагалі не надто хоче грати весілля.

"Я не проти шлюбу, зовсім ні, але коли ти зустрічаєшся з людиною стільки років, ти розумієш, що не хочеш нічого змінювати, адже шлюб не зробить нас ще ближче і ніяк не вплине на наші почуття. Я не бачу сенсу в одруженні, тому що шлюб не зробить нас щасливішими, ніж ми є зараз", - пояснив тоді Енріке.

Фото з Іnstagram Енріке Іглесіаса

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів