Принц Гаррі зізнався, що не був готовий до війни

4 грудня 2014, 14:12

Британський принц Гаррі відверто розповів про жахіття військових дій, у яких він брав участь.

Про свою участь й війні та "голий скандал" у Лас-Вегасі спадкоємець престолу повідав у інтерв'ю американського видання "Man of the World", яке цитує "E! Online".

Гаррі зізнався журналістам, що причиною його поведінки у Лас-Вегасі стало довге перебування в армії.

"Мабуть, той інцидент говорить про те, що на той момент я був більше військовим, ніж особою британської монархії", - пояснив він.

Принц, який під час служби в армії займався не "офісною роботою", а був безпосереднім учасником бойових дій, і досі важко переживає від побачених "жахів війни".

Принц Гаррі став героєм американського журналу

"Я бачив страшні речі: місцевих жителів, постраждалих від бомбардувань, учасників коаліційних військ, загиблих на полі бою. Мені було дуже важко дивитися на молодих хлопців - вони були молодші за мене - з обрубками замість рук або ніг, на трупи, загорнуті в пластикові мішки. Я не був до цього готовий", - зізнався онук Єлизавети ІІ.

Незважаючи на всі труднощі, які довелося пережити Гаррі, він заявив, що у будь-який момент готовий повернутися до лав військовослужбовців:

"Я хочу служити своїй країні. Мені б хотілося повернутися в армію, виконати свій обов'язок".

До слова, використані виданням фотографії - не постановочні. Це реальні кадри, зроблені фотографом Робертом Вілсоном під час експедиції принца до Південного полюса, яка відбулася наприкінці минулого року.

Прінтскрін "E! Online"


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів